Kraliçe Elizabeth’in Sıradışı Jaguar Vagonu Açık Artırmaya Çıkıyor

Otomotiv görüşleri bir yana, Jaguar kraliçe için mükemmel bir otomobildi. Satın alındığında zaten 80’li yaşlarındaydı ve elektrikli deri koltuklar ve standart dört tekerlekten çekiş, muhtemelen direksiyon başına geçtiğinde konforlu bir sürüş sağlıyordu. Jaguar X-Type arazisi sessiz, sakin, görkemli ve zariftir. Gösterişlinin tam tersi, bir kraliçe için mükemmel. Kraliçe eninde sonunda Land Rover markasının ürünlerini tercih …

Kraliçe Elizabeth’in Sıradışı Jaguar Vagonu Açık Artırmaya Çıkıyor

Otomotiv görüşleri bir yana, Jaguar kraliçe için mükemmel bir otomobildi. Satın alındığında zaten 80’li yaşlarındaydı ve elektrikli deri koltuklar ve standart dört tekerlekten çekiş, muhtemelen direksiyon başına geçtiğinde konforlu bir sürüş sağlıyordu. Jaguar X-Type arazisi sessiz, sakin, görkemli ve zariftir. Gösterişlinin tam tersi, bir kraliçe için mükemmel. Kraliçe eninde sonunda Land Rover markasının ürünlerini tercih etse de, bu özel Jaguar vagonu her zaman Majestelerinin kişisel favorilerinden biri olarak hatırlanacak.

Müzayede listesine göre, Jaguar kilometre sayacında, çoğu muhtemelen ikinci sahibine ait olan 72.000 milden fazla mesafe gösteriyor. Jag ayrıca, kraliyete hizmet süresi boyunca Majesteleri tarafından yönlendirildiğini kanıtlayan tüm ilgili evraklarla birlikte gelir. Müzayede için henüz bir tahmin yok, ancak kraliçeyle kanıtlanmış bir bağlantı muhtemelen onu ucuza getirmeyecek. Müzayede, 26 Kasım 2022’de Mercedes-Benz World müzayedesinde gerçekleşecek.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow