Lili Reinhart, Kim Kardashian’ından sonra Met Gala’nın onu geri davet etmeyeceğini düşünüyor…

27 Ekim 2022, 16:44 Lili Reinhart daha önce Kim Kardashian’ı Marilyn Monroe’nun elbisesine sığdırmak için “açlıktan ölmek” için çağırmıştı. Lili Reinhart, bu yıl Kim Kardashian’ı çağırdıktan sonra Met Gala’ya tekrar davet edileceğini düşünmediğini söyledi. Bu yılın başlarında Kim Kardashian, Met Gala’da Marilyn Monroe’nun elbisesine sığdırmak için üç haftada 16 kilo verdiğini açıkladıktan sonra manşetlere çıktı. …

Lili Reinhart, Kim Kardashian’ından sonra Met Gala’nın onu geri davet etmeyeceğini düşünüyor…

27 Ekim 2022, 16:44

Lili Reinhart daha önce Kim Kardashian’ı Marilyn Monroe’nun elbisesine sığdırmak için “açlıktan ölmek” için çağırmıştı.

Lili Reinhart, bu yıl Kim Kardashian’ı çağırdıktan sonra Met Gala’ya tekrar davet edileceğini düşünmediğini söyledi.

Bu yılın başlarında Kim Kardashian, Met Gala’da Marilyn Monroe’nun elbisesine sığdırmak için üç haftada 16 kilo verdiğini açıkladıktan sonra manşetlere çıktı. Ile konuşmak moda Kim bu konuda şöyle dedi: “Günde iki kez sauna kıyafeti giyer, koşu bandında koşar, tüm şeker ve karbonhidratları tamamen keser ve sadece en temiz sebzeleri ve proteini yerdim. Çok katıydım.”

Lili Reinhart daha sonra Kim’i eleştirdi ve şöyle dedi: “Kırmızı halıda yürümek ve geçen ay karbonhidrat yemediğiniz için ne kadar aç olduğunuzu söylediğiniz bir röportaj yapmak… hepsi kahrolası bir elbiseye sığsın diye mi? yanlış. 100’lerce seviyede sikilmişsin. Lütfen tüm imajı vücutlarının etrafında dönen bu aptal, zararlı ünlüleri desteklemeyi bırak.”

Şimdi, Lili Met Gala’ya katılmak, Kim hakkındaki yorumları ve tekrar Met’e gidip gitmeyeceği hakkında konuştu.

DEVAMINI OKU: Kim Kardashian, bazılarının Marilyn Monroe’nun elbisesini giymeden önce kim olduğunu bilmediğini söyledi.

Lili Reinhart, Kim Kardashian elbisesi yorumlarından sonra Met Gala'nın onu geri davet etmeyeceğini düşünüyor

Lili Reinhart, Kim Kardashian elbisesi yorumlarından sonra Met Gala’nın onu geri davet etmeyeceğini düşünüyor.

Resim: Max Mara için Jon Kopaloff/Getty Images, Kevin Mazur/MG22/The Met Museum/Vogue için Getty Images


Ile konuşmak Dergide 2022 Met Gala hakkında konuşan Lili, “Eğlenceliydi. Ama bu yıl tekrar gittikten sonra tekrar davet edileceğimi sanmıyorum. Belirli bir elbise içinde belirli bir kişi hakkında kesin bir şey söyledim.” Röportajda Kim’den ismiyle bahsetmese de, yorumları Kim hakkında söyledikleri ve yorumlarının ilham verdiği haber makaleleri ile örtüşüyor.

Met’ten sonra söylediklerini neden söylediğini daha da genişleten Lili, W’ye şunları söyledi: “Her zaman bir şeyi savunmak istemişimdir. Yaptığım bir yorumun 17 makaleye dönüşmesi hoşuma gitmese de İnsanlar dergisinde, ne yazdığımı asla fazla düşünmem.” Diye ekledi: “Nasıl hissettiğimin gerçek bir temsili olmalı. İster 100 takipçim olsun ister 100 milyon olsun derdim.”

Halihazırda Met Gala, Lili’nin gelecek yıl tekrar davet edilip edilmeyeceğini henüz açıklamadı ve önümüzdeki Mayıs ayına kadar muhtemelen bilemeyeceğiz.

Ne düşünüyorsun? Lili, Kim’i aramakta haklı mıydı?

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow