Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox, “ses sağır” Pam ve Tommy kostümüne çarptı

31 Ekim 2022, 17:11 Jesy Nelson ve Rebecca Black gibi yıldızlar da bu Cadılar Bayramı’nda Pamela Anderson ve Tommy Lee gibi giyinmişler. Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox, Cadılar Bayramı için Pamela Anderson ve Tommy Lee gibi giyinmeleri için çağrılıyorlar. Hulu’dan beri Pam ve Tommy Bu yılın başlarında ortaya çıkan, Pamela Anderson ve Tommy Lee’nin …

Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox, “ses sağır” Pam ve Tommy kostümüne çarptı

31 Ekim 2022, 17:11

Jesy Nelson ve Rebecca Black gibi yıldızlar da bu Cadılar Bayramı’nda Pamela Anderson ve Tommy Lee gibi giyinmişler.

Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox, Cadılar Bayramı için Pamela Anderson ve Tommy Lee gibi giyinmeleri için çağrılıyorlar.

Hulu’dan beri Pam ve Tommy Bu yılın başlarında ortaya çıkan, Pamela Anderson ve Tommy Lee’nin ilişkisine yeniden ilgi oldu. Dizi, seks kasetleri çalındıktan ve rızaları olmadan sızdırıldıktan sonra iki yıldızın nasıl muamele gördüğünü araştırıyor. Hem Lily James hem de Sebastian Stan, gösterideki performansları için büyük eleştiriler aldı.

Bununla birlikte, dizi ayrıca Pamela’nın izni veya katılımı olmadan yapıldığı için ağır bir şekilde eleştirildi. Bunun üzerine, o da oldu “romantizm” çağrısı yaptı Pamela ve Tommy’nin ilişkisi. Gerçek hayatta Tommy, Pamela’yı dövdüğü için tutuklandı ve Los Angeles Ülke Hapishanesinde eşe suistimal suçlamasıyla altı ay hapis cezasına çarptırıldı.

Gösterinin ardından, bu Cadılar Bayramı Pam ve Tommy kostümlerinde bir artış gördü ve şimdi Machine Gun Kelly, Megan Fox, Jesy Nelson ve Rebecca Black gibi yıldızlar çift olarak giyindikleri için tepkiyle karşı karşıya.

DEVAMINI OKU: Sebastian Stan, Pam & Tommy’nin seks kasetini “araştırma” için izlediğini söylediği için çarptı

Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox çarptı

Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox, “sağır” Pam ve Tommy kostümüne çarptılar.

Resim: Casamigos için Michael Kovac/Getty Images, S. Granitz/WireImage


Bu hafta sonu (30 Ekim), hem MGK hem de Megan, bu Cadılar Bayramı’nda Pam ve Tommy gibi giyindiklerini göstermek için Instagram’a gitti. MGK video bile attı Megan’ın göğüslerinden sahte kokain çekerken. megan gönderisine başlık attı yorumla: “Ama bunlar kostümler bile mi”. Jesy Nelson ve Rebecca Black de benzer kostümler sergilediler.

Kostümler hemen ateş altında kaldı. Bir kişi tweet attı: “Pam ve tommy kostümleri, kehribar ve johnny kostümleri, jeffrey dahmer kostümleri… bunların hepsi empatiden yoksun bir toplumun çok hasta ve çarpık davranışları.”

MGK ve Megan’a özel olarak hitap eden bir başkası, “İnsanların Pam ve Tommy gibi giyindiğini görmekten o kadar bıktım ki. Çok sağır ve Pam’in maruz kaldığı tacizi romantikleştiriyor.”

DEVAMINI OKU: Jeffrey Dahmer Cadılar Bayramı kostümleri, kurban Tony Hughes’un annesi tarafından çarptı

Halihazırda MGK, Megan, Jesy ve Rebecca henüz tepkilere yanıt vermedi. Eğer yaparlarsa sizi güncelleyeceğiz.

Daha fazla Machine Gun Kelly hikayesini buradan okuyun:

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow