Marina, büyük göğüsler için sütyen eksikliği nedeniyle iç çamaşırı şirketlerine sesleniyor

26 Ekim 2022, 12:42 Marina, daha büyük memesi olan insanlar için daha fazla beden seçeneği olması gerektiğini söylüyor. Marina, büyük memeli insanlar için güzel ürünler ve yeterli bedenler üretemedikleri için iç çamaşırı şirketlerine sesleniyor. Marina, sosyal medyada fikrini söylemeye yabancı değil ve 24 Ekim Pazartesi günü, pop yıldızı tweet attıktan sonra Twitter’da viral oldu: “Ah, …

Marina, büyük göğüsler için sütyen eksikliği nedeniyle iç çamaşırı şirketlerine sesleniyor

26 Ekim 2022, 12:42

Marina, daha büyük memesi olan insanlar için daha fazla beden seçeneği olması gerektiğini söylüyor.

Marina, büyük memeli insanlar için güzel ürünler ve yeterli bedenler üretemedikleri için iç çamaşırı şirketlerine sesleniyor.

Marina, sosyal medyada fikrini söylemeye yabancı değil ve 24 Ekim Pazartesi günü, pop yıldızı tweet attıktan sonra Twitter’da viral oldu: “Ah, bir günlüğüne küçük göğüslere sahip olmak. Giydiğim sırtı açık elbiseler! bir atletle koştuğum işler!” Tweet hızla 100.000’den fazla beğeni aldı ve birçok kişi Marina’nın tweet’leriyle ilgili olarak 17.000 retweet aldı.

Marina daha sonra Twitter’a giderek herhangi bir şirketin onunla büyük göğüsler için sütyen konusunda işbirliği yapmak isteyip istemediğini sordu.

DEVAMINI OKU: Kylie Jenner, ikinci bebekten sonra doğum sonrası vücudunu ve “sarkık” göğüslerini kucakladığını söyledi

Marina, büyük göğüsler için sütyen eksikliği nedeniyle iç çamaşırı şirketlerine sesleniyor

Marina, büyük göğüsler için sütyen eksikliği nedeniyle iç çamaşırı şirketlerine sesleniyor.

Resim: Instagram üzerinden @marinadiamindis


Marina şunları yazdı: “Aslında Güzel olan D+ Cup Sütyenleri yapmak için benimle ortak olmak isteyen bir sütyen şirketi var mı? Sevimli renkler. Sevimli şekiller. Sevimli kumaşlar. Bulmak zor. Sadece 2 veya 3 şirket var. orada bunu iyi yap.”

Daha sonra birisi, “Benden af ​​(moda endüstrisinin ne kadar büyük meme fobisi olduğundan da bahsedebilir miyiz)” diye yanıtladı ve Marina onları retweetledi ve ekledi: “BUNU BİRİ SİKİŞEN DEDİ. Evet.”

“Şu anda tüm moda trendleri sadece küçük göğüsler için işe yarıyor” diyen bir hayrana tepki olarak, çok üzücü ????

Marina daha sonra şaka yaptı: “Sonunda şirin üstler giyebilmemiz için SADECE büyük göğüslü kadınlara üstler yapan bir şirket mi yaratmam gerekiyor? Buna “EN AĞIR” mı ??? *Emekli*”. Oynayarak devam etti: “Çocuklar, ya müzik başından beri sadece bir yan çizgiyse ve bu benim gerçek kaderimse?”

Bir hayran Marina’ya uygun fiyatlı sütyen yapıp yapamayacağını sorduğunda Marina tweet attı: “Evet. Beden ne kadar büyükse fiyat da o kadar yüksek. maliyetler.” “Şirketlerden (henüz) yeterli yatırım yok” diye ekledi.

Marina daha sonra iki sayı daha yaptı. Her şeyden önce, tweet attı: “Büyük memeli kadınlar ekstra dolgulu bir sütyen almak istemiyor. Bu delilik. Bize neden böyle bir şey öneriyorsunuz?”

Ardından iç giyim şirketlerinden tasarımlarına fiyonk eklemeyi bırakmalarını isteyerek sözlerini sonlandırdı: “Artık ortada fiyonk istemiyoruz. Lütfen bizi zalim fiyonklardan kurtarın.”

Daha büyük göğüslü insanlar için bir sutyen yelpazesi yapmak için herhangi bir iç çamaşırı şirketinin Marina ile temasa geçip geçmediği belli değil ama talebin olduğu açık! Herhangi bir güncelleme ile sizi haberdar edeceğiz.

Teknory