Mark Hamill, Kevin Conroy’a yürekten saygılarını sunar: “Her zaman benim Batman’im”

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-11T17:01:51 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-11T17:01:58 Joker’i Kevin Conroy’un Batman’iyle birlikte oynayan Mark Hamill, ölümünün ardından aktöre haraç ödedi. 1990’larda Batman: The Animated Series’den bu yana pelerinli savaşçıyı seslendirmesiyle tanınan Conroy, Warner Bros. Discovery’ye göre “kanserle kısa bir savaştan sonra” 66 yaşında vefat etti. Ölümünün haberi, sosyal medyada bir övgü seli ile karşılandı, […]

Mark Hamill, Kevin Conroy’a yürekten saygılarını sunar: “Her zaman benim Batman’im”

Yayınlanan: 2022-11-11T17:01:51

Güncellenmiş: 2022-11-11T17:01:58

Joker’i Kevin Conroy’un Batman’iyle birlikte oynayan Mark Hamill, ölümünün ardından aktöre haraç ödedi.

1990’larda Batman: The Animated Series’den bu yana pelerinli savaşçıyı seslendirmesiyle tanınan Conroy, Warner Bros. Discovery’ye göre “kanserle kısa bir savaştan sonra” 66 yaşında vefat etti.

Ölümünün haberi, sosyal medyada bir övgü seli ile karşılandı, akranları ve hayranları, yıldızın anılarını, fotoğraflarını ve kliplerini paylaşıyor.

Conroy’un kara şövalyesinin karşısında Joker’i seslendiren Hamill, duygusal bir ifadeyle “her zaman onun Batman’i olacağını” söyledi.

Mark Hamill, “kesin Batman” Kevin Conroy’a haraç öder

Hamill şunları söyledi: “Kevin mükemmeldi. Gezegendeki en sevdiğim insanlardan biriydi ve onu bir erkek kardeş gibi severdim. Etrafındaki insanları gerçekten önemsiyordu – yaptığı her şeyde nezaketi parlıyordu. Onu her gördüğümde veya onunla konuştuğumda, moralim yükseldi.

“Kevin parlak bir aktördü. Birkaç nesildir, o kesin Batman olmuştur.

“Tam doğru parça için tam olarak doğru adamı buldukları mükemmel senaryolardan biriydi ve dünya bunun için daha iyiydi.

Ritimleri ve incelikleri, tonları ve sunumu – bunların hepsi performansımı şekillendirmeye de yardımcı oldu. İdeal ortaktı – çok tamamlayıcı, yaratıcı bir deneyimdi. O olmadan yapamazdım. O her zaman benim Batman’im olacak.”

Conroy, 2017’de şunları söyledi: Hollywood Muhabiri: “Mark ve ben ADR çalışması yapmak için WB ses stüdyosunda olduğumuzu hatırlıyorum ve açılış jeneriğini izlemiştik.

“Açılış temasını dizeler ve gür renklerle duyuyoruz. İnanılmaz dramatikti. Mark’a baktım ve ‘Yaptığımız şeyin bu olduğuna dair bir fikriniz var mı?’ dedim. ‘Hayır, bayıldım!’ dedi. İkimiz de gerçekten özel bir şeyin parçası olduğumuzu hissettik.”

Teknory