Marvel, Yahya Abdul-Mateen II’yi Disney+ için Wonder Man olarak seçti

Yahya Abdul-Mateen II, DC Comics’in kötü Kara Manta rolünü gelecek yıl yeniden canlandıracak. Aquaman ve Kayıp Krallık. Ancak Abdul-Mateen, Marvel Sinematik Evreninde de kendi süper kahramanını canlandırma şansına sahip olacak. Son tarih Abdul-Mateen’in, yakında çıkacak olan Disney+ dizisi için Wonder Man olarak da bilinen Simon Williams’ın kadrosuna dahil edildiğini bildiriyor. İsmin sizi aldatmasına izin vermeyin. …

Marvel, Yahya Abdul-Mateen II’yi Disney+ için Wonder Man olarak seçti

Yahya Abdul-Mateen II, DC Comics’in kötü Kara Manta rolünü gelecek yıl yeniden canlandıracak. Aquaman ve Kayıp Krallık. Ancak Abdul-Mateen, Marvel Sinematik Evreninde de kendi süper kahramanını canlandırma şansına sahip olacak. Son tarih Abdul-Mateen’in, yakında çıkacak olan Disney+ dizisi için Wonder Man olarak da bilinen Simon Williams’ın kadrosuna dahil edildiğini bildiriyor.

İsmin sizi aldatmasına izin vermeyin. Marvel’in Wonder Man’inin DC’nin Wonder Woman’ıyla hiçbir ilgisi yok. Bunun yerine, Stan Lee ve sanatçılar Don Heck ve Jack Kirby, Simon Williams’ı 1964’te bir defaya mahsus bir Avengers kötü adamı olarak yarattılar. İlk hikayesinde Simon, Avengers’a sızması karşılığında Masters of Evil tarafından süper güçler verilen gözden düşmüş bir yöneticiydi ve onlara ihanet etmek. Ne olursa olsun, Simon nihayetinde Yenilmezler’in yanında yer aldı ve hayatına mal olmasına rağmen Üstatlara karşı döndü.

Wonder Man 70’lerde yeniden canlandırıldı ve düzenli bir parçası oldu. İntikamcılar komik ve ekibin bir üyesi. Aynı zamanda hem bir dublör hem de bir aktör olarak ün kazandı ve bu bazen bir kahraman olarak kariyeriyle çelişiyordu.

Yahya Abdul-Mateen II, Candyman'de.

Abdul-Mateen, filmlerdeki başrolleri de dahil olmak üzere geniş bir tür deneyimine sahiptir. Şeker adam (yukarıda resmedilmiştir), HBO’lar bekçive Matrix Dirilişleri. Şu anda Broadway’in yeniden canlanmasında rol alıyor. En İyi / Zayıf.

Şimdiye kadar, diğer onaylanmış oyuncu kadrosu Meraklı adam aktör Trevor Slattery rolünü yeniden canlandıracak olan Ben Kingsley. Demir Adam 3 ve Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi. Trevor’ın dahil edilmesi, Meraklı adam dizi, Simon’ın zengin ve ünlü bir aktör olma arayışına eğilecek.

Shang-Chi yönetmen Destin Daniel Cretton yürütücü yapımcılık yapacak Meraklı adam baş yazar Andrew Guest ile birlikte. Henüz vizyon tarihi belli olmayan dizinin yönetmenliğini de Cretton’ın yapması bekleniyor.

Editörün Önerileri






Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow