Marvel's Midnight Suns, 2 Aralık için yeni çıkış tarihi belirledi

Bu gece Disney & Marvel Showcase'de Marvel's Midnight Suns için yeni bir çıkış tarihi aldık ve oyunun Aralık ayında çıkması bekleniyor.

Marvel's Midnight Suns, 2 Aralık için yeni çıkış tarihi belirledi

Oyun başlangıçta Ekim ayında piyasaya sürülecekti, ancak geçen ay bu mali yıl içinde – şimdiye kadar – bilinmeyen bir tarihe ertelendi .

Gösteride ayrıca aşağıda görebileceğiniz oyun için yeni bir oynanış fragmanı da yer aldı.

Marvel'in Midnight Suns çıkış tarihi

Marvel's Midnight Suns, 2 Aralık 2022'de Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC'de çıkış yapacak . Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch sürümlerinin lansman zamanlaması daha sonra açıklanacak.

Oyunu ön sipariş verenler özel bir Doctor Strange Defenders Skin alabilirler. Aşağıdaki yeni oyun fragmanına göz atın.

2K ayrıca, birkaç karaktere odaklanan ve oyunun çıkışından önce arka plan sağlayan bir dizi animasyonlu kısa film yayınlayacak.

Bunlar Lilith, Blade, Magik, Ghost Rider ve Nico Minoru'yu içerir - çekirdek Midnight Suns. İlk prömiyeri 31 Ekim'de Marvel Entertainment YouTube kanalında yapılacak toplamda beş video olacak .

Kreatif direktör Jake Solomon, şortla ilgili şunları söyledi. “Marvel'in Gece Yarısı Güneşlerinde, Marvel'in karanlık tarafına dalmak ve birçok Marvel hayranı için yeni olabilecek bazı doğaüstü kahramanları tanıtmak için gerçekten harika bir fırsatımız olduğunu biliyorduk.”

“Marvel'in Midnight Suns Prequel Shorts'u, oyuna giden olaylara ışık tutuyor ve Marvel'in Midnight Suns dünyasına gerçekten hayat veriyor.”

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow