Motorola’nın bir sonraki amiral gemisi hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR FCC sertifikasyon web sitesinde Motorola Edge 40 Pro için bir dosyalama bulundu. Dosyalama, telefonun 125W hızlı şarjı destekleyeceğini ortaya koyuyor. Tek SIM ve çift SIM varyantı olacak. Motorola’nın amiral gemisi telefonu Motorola Edge 40 Pro’nun bir sonraki yinelemesi, FCC’nin sertifikasyon web sitesinde görüldü. Liste, şarj etme özellikleri ve çift […]

Motorola’nın bir sonraki amiral gemisi hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • FCC sertifikasyon web sitesinde Motorola Edge 40 Pro için bir dosyalama bulundu.
  • Dosyalama, telefonun 125W hızlı şarjı destekleyeceğini ortaya koyuyor.
  • Tek SIM ve çift SIM varyantı olacak.

Motorola’nın amiral gemisi telefonu Motorola Edge 40 Pro’nun bir sonraki yinelemesi, FCC’nin sertifikasyon web sitesinde görüldü. Liste, şarj etme özellikleri ve çift SIM varyantı hakkında yeni ayrıntılar ortaya koyuyor gibi görünüyor.

Dosyalamaya göre – şuradaki insanlar tarafından keşfedildi: akıllı fiyatımMotorola Edge 40 Pro model numarasını XT2301-4 olarak listeleyen telefon, 125W hızlı şarjı destekleyecek. Bu da şarj hızını kolayca iPhone veya Galaxy S gibi rakiplerinin üstüne çıkarıyor. Görünüşe göre cihaz kablosuz şarj ve ters şarjı da destekleyecek.

Ek olarak, sertifika web sitesinde iki Motorola Edge 40 Pro seçeneğinin olacağı öğrenildi. Bu seçenekler, tek SIM destekli bir sürümü ve çift SIM destekli başka bir sürümü içerir. Tek SIM varyantı yalnızca fiziksel bir SIM’i desteklerken, çift SIM varyantı fiziksel bir SIM yuvasına ve bir eSIM’e sahip olacaktır.

Dosyalamada görülen bir başka şey de, farklı bölgeler için şarj adaptörü model numaralarıydı. Buna MC-1251, MC-1252, MC-1253, MC-1254, MC-1255, MC-1256, MC-1257 veya MC-1259 dahildir. Göre akıllı fiyatımbu adaptörler 15W, 27W, 45W ve 125W çıkışları destekleyebilir.

Şu anda, Motorola Edge 40 Pro için bir çıkış tarihi hakkında herhangi bir ayrıntı yok. Bununla birlikte, selefi olan Motorola Edge 30 Pro, Mart 2022’de piyasaya sürüldü, bu nedenle aynı zamanlarda piyasaya sürülmesi mümkün. Bu dosyalama bir ton bilgi sağlamasa da, FCC sertifika web sitesinde görünmesi, cihazın piyasaya sürülmeye yaklaştığını gösteriyor.

Teknory