Netflix tarafından The Watcher ve Monster 2. Sezon duyuruldu

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-07T17:33:50 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-07T17:33:57 Netflix, Monster’ın bir antoloji dizisi olarak yenilenmesiyle birlikte The Watcher Sezon 2’yi resmen duyurdu – ancak Jeffrey Dahmer’ı takip etmeyecek. Ryan Murphy, Monster: The Jeffrey Dahmer Story ile küresel, liste başı bir başarı elde ettikten sonra, korkunç bir gerçek hikayeye dayanan The Watcher’ı Netflix’te yayınladı. Dizi, yalnızca …

Netflix tarafından The Watcher ve Monster 2. Sezon duyuruldu

Yayınlanan: 2022-11-07T17:33:50

Güncellenmiş: 2022-11-07T17:33:57

Netflix, Monster’ın bir antoloji dizisi olarak yenilenmesiyle birlikte The Watcher Sezon 2’yi resmen duyurdu – ancak Jeffrey Dahmer’ı takip etmeyecek.

Ryan Murphy, Monster: The Jeffrey Dahmer Story ile küresel, liste başı bir başarı elde ettikten sonra, korkunç bir gerçek hikayeye dayanan The Watcher’ı Netflix’te yayınladı.

Dizi, yalnızca bir hafta sonra 125 milyon saatten fazla izlenen yayın platformunun dünya çapındaki listelerinde doğrudan numaraya yükseldi.

İzleyiciler filmin sonundan şikayet etseler de Murphy dinliyor gibi görünüyor – The Watcher, Monster ile birlikte yeni bir hikaye için 2. Sezon için geri dönüyor.

Netflix, The Watcher ve Monster 2. Sezonunu duyurdu

Bir tweette, Netflix yazdı: “DAHMER’in rekor kıran başarısının ardından – Monster: The Jeffrey Dahmer Story, Ryan Murphy ve Ian Brennan, toplumu etkileyen diğer korkunç figürlere odaklanacak iki bölüm daha çekecek.

“The Watcher’ın ikinci sezonuna da yeşil ışık yakıldı!”

The Watcher’ın 2. Sezonunda ne olacağı belli değil. İlk sezonun özeti şöyledir: “Brannock ailesi, banliyö hayalleri olması gereken eve taşındıktan sonra, hızla yaşayan bir cehenneme dönüşür.

“Kendilerine ‘Gözcü’ diyen birinden gelen meşum mektuplar, mahallenin uğursuz sırları ortaya çıkarken sadece bir başlangıç.”

Ayrıca, Monster’ın sonraki bölümlerinde hangi seri katillerin Murphy ve Brennan’ın ilham arayacağı da açıklanmadı – ancak çoğu kişi, en az 33 genç erkeğe tecavüz eden, işkence eden ve öldüren John Wayne Gacy olacağına inanıyor. 1967 ile 1978 arasında.

Netflix’in küresel TV başkanı Bela Bajaria, yaptığı açıklamada şunları söyledi: Beyan: “İzleyiciler Monster ve The Watcher’dan gözlerini alamıyor.

“Canavar’daki Ryan Murphy ve Ian Brennan’ın yaratıcı ekibi ve The Watcher’daki Eric Newman, dünyanın her yerindeki izleyicileri büyüleyen usta hikaye anlatıcıları.

“Bu iki dizinin arka arkaya gücü, Ryan’ın kültürel duyumlar yaratan özgün orijinal sesinden kaynaklanıyor ve Monster ve Watcher evrenlerinde hikayeler anlatmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz.”

The Watcher Season 2 veya bir sonraki Monster serisi için çıkış tarihi yok.

Teknory