Netflix, ‘The Witcher’ı yeniliyor, Liam Hemsworth’u Geralt of Rivia olarak yeniden şekillendiriyor

Süre cadı Gelecek yıla kadar geri dönmeyecek, Netflix şovu dördüncü sezon için yeniledi ve büyük bir değişikliği duyurdu. Cumartesi günü, akış devi söz konusu Açlık Oyunları film serisindeki Gale Hawthorne rolüyle tanınan Liam Hemsworth’un, Rivialı Geralt rolünde Henry Cavill’in yerini alacağını söyledi. İki oyuncu, sosyal medyada oyuncu seçimi değişikliği hakkında paylaşımda bulundu. Cavill, “Rivialı Geralt […]

Netflix, ‘The Witcher’ı yeniliyor, Liam Hemsworth’u Geralt of Rivia olarak yeniden şekillendiriyor

Süre cadı Gelecek yıla kadar geri dönmeyecek, Netflix şovu dördüncü sezon için yeniledi ve büyük bir değişikliği duyurdu. Cumartesi günü, akış devi söz konusu Açlık Oyunları film serisindeki Gale Hawthorne rolüyle tanınan Liam Hemsworth’un, Rivialı Geralt rolünde Henry Cavill’in yerini alacağını söyledi. İki oyuncu, sosyal medyada oyuncu seçimi değişikliği hakkında paylaşımda bulundu.

Cavill, “Rivialı Geralt olarak yolculuğum hem canavarlarla hem de maceralarla doluydu ve ne yazık ki madalyonumu ve kılıçlarımı bırakacağım” dedi. Instagram’da. “Benim yerime fantastik Bay Liam Hemsworth Beyaz Kurt’un mantosunu alacak. En büyük edebi karakterlerde olduğu gibi, meşaleyi Geralt’ı canlandırmak için harcadığım zamana saygıyla ve Liam’ın bu konudaki tavrını görmek için coşkuyla geçiyorum. erkeklerin en büyüleyici ve nüanslı.”

Cavill, ayrılma nedenini açıklamadı. Bu haftanın başlarında, aktör yapacağını doğruladı. Süpermen oynamaya devam et son cameo görüntüsünün ardından kara adam. Netflix, 2018’de Cavill’i Rivia’nın Geralt’ı olarak seçti. Yıldız gücünü diziye vermenin yanı sıra oyuncu, gerçek bir aşk getirdi Rol hakkında ne zaman röportaj yapsa açıkça görülüyordu. “Geralt’a, onun kim olduğuna ve doğasına, özellikle de kitaplardan, gerçekten bir bağlantı hissediyorum” dedi. söylenmiş Çokgen 2019’da. “Oyunu çok, çok, çok saatlerce oynadıktan sonra, bağlantım olan bir şeydi.”

Netflix dördüncü sezon için bir çıkış tarihi paylaşmadı cadı. Üçüncü sezon çekimleri bu yılın başlarında başladı. Şirket, yakın zamanda düzenlediği Tudum hayran etkinliğinde dizinin 2023 yazında geri döneceğini söyledi. Bu arada hayranlar izlemek için sabırsızlanabilirler. The Witcher: Kan Kökeni25 Aralık’ta başlayan Michelle Yeoh’un başrol oynadığı bir prequel serisi.

Engadget tarafından önerilen tüm ürünler, ana şirketimizden bağımsız editör ekibimiz tarafından seçilir. Hikayelerimizden bazıları bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan biri aracılığıyla bir şey satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz. Tüm fiyatlar yayınlandığı tarihte doğrudur.

Teknory