Netflix’in şu anda oynayabileceğiniz bir trivia oyunu var

Netflix’teki tüm filmleri ve TV şovlarını zaten gördüyseniz (bundan içtenlikle şüpheliyiz), belki bir trivia oyunu oynamak istersiniz? Salı günü Netflix, Triviaverse adlı yeni bir özellik başlattı. Kendi başınıza veya başka bir kişiye karşı oynamanıza izin veren etkileşimli bir trivia deneyimidir. Triviaverse bütün bir akşam meselesi değildir. Bunun yerine, artan zorlukla üç tur sorudan oluşan hızlı …

Netflix’in şu anda oynayabileceğiniz bir trivia oyunu var

Netflix’teki tüm filmleri ve TV şovlarını zaten gördüyseniz (bundan içtenlikle şüpheliyiz), belki bir trivia oyunu oynamak istersiniz?

Salı günü Netflix, Triviaverse adlı yeni bir özellik başlattı. Kendi başınıza veya başka bir kişiye karşı oynamanıza izin veren etkileşimli bir trivia deneyimidir.

Triviaverse bütün bir akşam meselesi değildir. Bunun yerine, artan zorlukla üç tur sorudan oluşan hızlı bir oyundur (iki oyunculu mod için bu sayının iki katı). Amaç, soruları doğru cevaplamak ve mümkün olan en iyi puanı almaktır.

AYRICA BAKINIZ:

Netflix’in reklam katmanında ‘Peaky Blinders’, ‘Skyfall’ ve daha fazlası eksik

Siz iyileştikçe ve yeni rekorlar elde ettikçe, Netflix size Kuş Beyni’nden Sertifikalı Dahi’ye kadar değişen bir unvan verecek ve en yüksek rütbe elbette Triviaverse Tanrı’dır.

Sorular, biraz şaşırtıcı bir şekilde, sadece film ve televizyonla ilgili değil. Bunun yerine, bilimden tarihe, popüler kültüre ve diğer konulara kadar çeşitlilik gösterirler. Bazı örnekler, “Elmas neyden yapılır” gibi dört cevaplı soruları veya “Devekuşunun gözleri beyninden daha büyük” gibi ifadeler için doğru-yanlış seçeneklerini içerir (bahsettiğimiz “Kuş Beyni” başlığını hatırlıyor musunuz? Bunun için bir ipucu).

Triviaverse dünya çapında İngilizce, İspanyolca (LatAm), Portekizce (Brezilya), Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya) İtalyanca, Korece ve Japonca dillerinde mevcuttur. Akıllı telefonlar, akıllı TV’ler, akışlı medya oynatıcılar, oyun konsolları ve bilgisayar tarayıcıları gibi Netflix etkileşimli deneyimlerini destekleyen tüm cihazlarda oynayabilirsiniz.

Teknory