OnePlus 11 şaşırtıcı derecede kaliteli bir gövdeye sahip olabilir

C. Scott Brown / Android Yetkilisi TL;DR Bir sızıntı, OnePlus 11’in metal çerçeveli seramik bir gövdeye sahip olabileceğini iddia ediyor. Ekranın sol üst köşesinde tek delikli bir selfie kamerası olabileceği söyleniyor. Sızıntı ayrıca telefonun 16 GB RAM ve UFS 4.0 depolama alanına sahip olabileceğini gösteriyor. Şimdiye kadar, sayısız sızıntı sayesinde donanım söz konusu olduğunda OnePlus… Okumaya devam et OnePlus 11 şaşırtıcı derecede kaliteli bir gövdeye sahip olabilir

OnePlus 11 şaşırtıcı derecede kaliteli bir gövdeye sahip olabilir

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Bir sızıntı, OnePlus 11’in metal çerçeveli seramik bir gövdeye sahip olabileceğini iddia ediyor.
  • Ekranın sol üst köşesinde tek delikli bir selfie kamerası olabileceği söyleniyor.
  • Sızıntı ayrıca telefonun 16 GB RAM ve UFS 4.0 depolama alanına sahip olabileceğini gösteriyor.

Şimdiye kadar, sayısız sızıntı sayesinde donanım söz konusu olduğunda OnePlus 11’den ne bekleyeceğimiz konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var. Ancak bizden kaçan ve bir sır olarak kalan bir şey, telefonun gerçek tasarımıdır. Yeni bir sızıntı sayesinde nihayet cihazın gövdesiyle ilgili detayları öğrenmiş olabiliriz.

Tanınmış sızıntı, Dijital Sohbet İstasyonu, OnePlus’ın bir sonraki amiral gemisi hakkında bazı yeni ayrıntıları ortaya çıkarmak için Weibo’ya gitti. Sızıntıdan çıkan en ilginç açıklamalardan biri, OnePlus 11’in gövdesinin seramikten yapılabileceği ve metal bir çerçeveye sahip olabileceğinden bahsetmişti. Gönderi, çerçevenin ne tür bir metal kullanacağını ayrıntılı olarak açıklamadı.

Daha önce seramik gövdeli telefonlar yok denecek kadar az olsa da, birkaç farklı nedenden dolayı malzeme kullanımı hala dikkat çekiyor. Birincisi, seramiğin birçok telefonda kullanılan cam panellerden daha pahalı bir malzeme olma eğiliminde olmasıdır. Seramik ayrıca ısıyı dağıtmada camdan daha iyidir, bu da dayanıklılık ve performansa yardımcı olmalıdır. Ek olarak, bu birinci sınıf malzeme, OnePlus 11’i cam kaplı rakiplerinden ayırmaya yardımcı olacaktır.

Sızıntının sonraki kısmı, OnePlus 11’in sol üst köşede delikli bir selfie kamerası bulunan kavisli bir ekrana sahip olabileceğini iddia etti. Doğruysa, bu, OnePlus 10 Pro’dakiyle eşleşir.

Önceki sızıntılar zaten OnePlus 11’in 16 GB’a kadar RAM’e sahip olabileceğini ima etse de, bu yeni sızıntı 16 GB RAM’in evrensel flash depolama (UFS) 4.0 ile birleştirilebileceğini gösteriyor. Bu, beklenen Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile birleştiğinde ışık hızında performans sağlayacaktır.

Bu sızıntı, telefonun 50MP Sony IMX890 ana kamera, 48MP IMX581 ultra geniş ve 32MP IMX709 2x yakınlaştırma kamerasına sahip olabileceğini iddia eden OnePlus 11’in kamera kurulumunu ortaya çıkaran söylentilerin ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra geldi.

Teknory