Oppo Watch 3'ün görselleri sızdırıldı

Akıllı saat alanında Apple , Samsung , Fitbit , Oppo , Huawei ve daha pek çok oyuncu var .

Oppo Watch 3'ün görselleri sızdırıldı

Bu şirketler, işlevsellik, biçim, kalite, fiyat veya bu faktörlerin bir kombinasyonu üzerindeki rekabeti yenmeye çalışarak giyilebilir ürünlerinin yeni çeşitlerini düzenli olarak piyasaya sürüyor. Şimdi ise Oppo Watch 3 serisinin görselleri sızdırıldı.

Oppo Watch 3 serisinin bu saatlere daha iyi bakmamızı sağlayan bazı yüksek kaliteli renderları ve uygulamalı renderları ortaya çıktı. Bilgi, aşağıda görebileceğiniz dört resmi paylaşan üretken sızıntıcı Evan Blass'tan geliyor:

Oppo Watch 3'ün görselleri sızdırıldı

Bu ilk fotoğraflara dayanarak, Watch 3'ün Google'ın Wear OS işletim sistemini çalıştırıp çalıştırmayacağını söylemek zor. 9to5Google , Oppo'nun işletim sistemini Çin dışındaki giyilebilir cihazlarda kullandığını belirtiyor, bu nedenle bu kesin bir olasılık.

Unutulmaması gereken bazı şeyler, görünüşte alüminyum bir kasa ve mat siyah bir varyant içerir. Yanında bir taç ve daha düz bir düğme de görülebilir. Ayrıca Watch 3'e daha kaliteli bir görünüm ve his vermesi gereken bir deri kayış da var.

Şu anda Watch 3'ü çevreleyen diğer soru işaretleri, özellikle yonga seti olmak üzere ayrıntılı teknik özellikler sayfasında dönüyor. Qualcomm daha önce Oppo tarafından üretilen akıllı saatlerin Snapdragon W5+ Gen 1 yonga setinden yararlanacağını belirtmişti, bu nedenle Watch 3 resmi olarak piyasaya çıktığında göreceğimiz güç merkezinin bu olması kuvvetle muhtemel. Bir de eksik fiyat etiketi meselesi var.

Son Weibo söylentileri , Oppo'nun 10 Ağustos'ta Çin'de Watch 3 serisini tanıtacağına işaret ettiğinden , muhtemelen önümüzdeki günlerde daha fazlasını öğreneceğiz . Orijinal Oppo Watch'ı 2020'de inceledik ve oldukça etkilendik. Seride yaklaşmakta olan giyilebilir cihazın nasıl birikeceği görülmeye devam ediyor.