Overwatch 2, hata nedeniyle Mei’yi en az 2 hafta kaldırır

Kar fırtınası doğrulandı Mei’yi geçici olarak kaldırıyor Aşırı İzleme 2 Buz Duvarı yeteneğiyle ilgili keşfedilen bir hata nedeniyle 15 Kasım’a kadar. [#OW2] Mei’nin, kahramanların istenmeyen yerlere ulaşmasını sağlayan Buz Duvarı yeteneğindeki bir hatayı gidermesi için geçici olarak devre dışı bırakıyoruz. Bu sorunları olabildiğince çabuk çözmek için çalışıyoruz ve Mei’yi 15 Kasım’da yapılacak olan bir sonraki …

Overwatch 2, hata nedeniyle Mei’yi en az 2 hafta kaldırır

Kar fırtınası doğrulandı Mei’yi geçici olarak kaldırıyor Aşırı İzleme 2 Buz Duvarı yeteneğiyle ilgili keşfedilen bir hata nedeniyle 15 Kasım’a kadar.

[#OW2] Mei’nin, kahramanların istenmeyen yerlere ulaşmasını sağlayan Buz Duvarı yeteneğindeki bir hatayı gidermesi için geçici olarak devre dışı bırakıyoruz. Bu sorunları olabildiğince çabuk çözmek için çalışıyoruz ve Mei’yi 15 Kasım’da yapılacak olan bir sonraki yamamızda geri getirmeyi amaçlıyoruz. pic.twitter.com/dHP65pMCsX

— Blizzard CS – Amerika Kıtası (@BlizzardCS) 31 Ekim 2022

Oyuncu kadrosunun çoğunu oyuncular için oynanamaz hale getirecek hatalar nedeniyle hem Bastion hem de Torbjorn’un kaldırılmasının hemen ardından, Mei geçici olarak kaldırılacak bir sonraki kahraman. Aşırı İzleme 2‘ın listesi. Hem Bastion hem de Torbjorn o zamandan beri oyuna yeniden dahil edildi, ancak Mei’nin oyun için bir sonraki planlanan yamanın geri döneceği 15 Kasım’a kadar olmayacak.

Mei’nin askıya alınmasının nedeni, Ice Wall yeteneğiyle ilgili, oyuncuların amaçlamadıkları belirli haritaların alanlarına erişmelerine izin veren bir hatayla ilgili olduğu belirtiliyor. Mei, yerden yukarı doğru büyüyen bir buz duvarı oluşturan belirli konumlarda bu yeteneği kullanarak, haritanın normal sınırlarından çıkabiliyor. Bu, onları yalnızca haritanın içinden görülemedikleri için esasen yenilmez kılmakla kalmadı, aynı zamanda tam güvenlikten hasar vermelerine de izin verdi.

Overwatch 2’ler lansman, Ekim ayında lansmanından bu yana her türlü sorunla uğraştı. Lansman sırasındaki son derece uzun kuyruklara ve DDoS saldırılarına ve ayrıca battle pass ve para kazanma sistemlerindeki tepkilere rağmen, oyun tüm platformlarda çok sayıda oyuncu gördü. Bir oyunun piyasaya sürülmesinden sonraki ilk birkaç hafta içinde üç karakterin oyundan çıkarılması gerekmesi, devam oyunu için harika bir başlangıç ​​olmasa da, en azından Blizzard bu açıkları ve hataları mümkün olduğunca çabuk düzeltmek için çalışıyor ve çalışıyor.

Editörün Önerileri


Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow