Peacock Cuma günü 13. prequel serisi Crystal Lake’i ortaya koyuyor

Son yeniden başlatma girişiminden bu yana on yıldan fazla zaman geçti 13. Cuma, ama ünlü korku serisi şimdi Peacock’da başka bir hayat buldu. Yayın hizmeti, A24’ün yeni bir prequel serisi ürettiğini duyurdu. Kristal Göl, Jason’ın rezil ölüm alanlarının arka planını dolduracak. Ancak Jason’ın ikonik hokey maskesiyle yetişkin enkarnasyonu olarak ortaya çıkmasını umuyorsanız, nefesinizi tutmamalısınız. Yeni …

Peacock Cuma günü 13. prequel serisi Crystal Lake’i ortaya koyuyor

Son yeniden başlatma girişiminden bu yana on yıldan fazla zaman geçti 13. Cuma, ama ünlü korku serisi şimdi Peacock’da başka bir hayat buldu. Yayın hizmeti, A24’ün yeni bir prequel serisi ürettiğini duyurdu. Kristal Göl, Jason’ın rezil ölüm alanlarının arka planını dolduracak. Ancak Jason’ın ikonik hokey maskesiyle yetişkin enkarnasyonu olarak ortaya çıkmasını umuyorsanız, nefesinizi tutmamalısınız. Yeni dizinin hakları yalnızca Jason’ın annesi Pamela Voorhees’in katil olarak yer aldığı ilk filmin senaryosunu kapsıyor.

iten papatyalar yaratıcısı Bryan Fuller’ın yazacak, yürütücü yapımcılık yapacak ve showrunner olarak görev yapacak. Kristal Göl. Daha önce oluşturulan Fuller hannibal NBC için ve arkasındaki birincil yaratıcı beyinlerden biriydi. Yıldız Savaşları: Keşifgelişimi. Daha yakın zamanlarda, Fuller, Neil Gaiman’ın STARZ uyarlamasının arkasındaydı. amerikan tanrıları.

13'üncü Cuma dizisinin kadrosu.

“Ben keşfettim 13. Cuma sayfalarında Ünlü Canavarlar 10 yaşımdayken dergi ve o zamandan beri bu hikayeyi düşünüyorum ”dedi Fuller. “Korku söz konusu olduğunda, A24 çıtayı yükseltiyor ve sınırları zorluyor. Kristal Göl onların bayrağı altında. Ve [NBCUniversal’s] Susan Rovner yaptığı işte en iyisidir. Onunla tekrar çalışmak bir zevk ve onur.”

Birincil neden 13. Cuma Orijinal senarist Victor Miller’ın ilk film için senaryosunun telif hakkını geri almak için mahkemeye gitmesi 2009’un yeniden çevriminden bu yana zayıfladı. Mahkemeler geçen Mayıs ayında Miller’ın lehinde karar verdi, ancak yukarıda belirtildiği gibi, haklardaki payına isim dahil değil. 13. Cuma ya da Jason’ın yetişkin enkarnasyonu. Ama tahmin etmek zorunda kalırsak, Camp Crystal Lake’de korkunç sonlarla karşılaşacak çok sayıda çekici genç olacak.

Tavus kuşu verdi Kristal Göl Direkt seri sipariş, bu da gelecek yıl en kısa sürede çekime başlayabileceği anlamına geliyor.

Editörün Önerileri


Teknory