Peacock TV’de Devam İzlemeden Nasıl Kaldırılır

Peacock TV, bir dizi veya filmde ne kadar yol kat ettiğinizi hatırlar ve kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar. Bu özellik “İzlemeye Devam Et” olarak adlandırılır ve sizi izlediğiniz son sahneyi bulmak için içerikte gezinmek zorunda bırakmaz. Bu seçenek genellikle kullanışlı olsa da bazı durumlarda belirli içeriği listeden kaldırmak isteyebilirsiniz. Örneğin, bir diziyi izlemeyi bıraktıysanız veya […]

Peacock TV’de Devam İzlemeden Nasıl Kaldırılır

Peacock TV, bir dizi veya filmde ne kadar yol kat ettiğinizi hatırlar ve kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar. Bu özellik “İzlemeye Devam Et” olarak adlandırılır ve sizi izlediğiniz son sahneyi bulmak için içerikte gezinmek zorunda bırakmaz.

Bu seçenek genellikle kullanışlı olsa da bazı durumlarda belirli içeriği listeden kaldırmak isteyebilirsiniz. Örneğin, bir diziyi izlemeyi bıraktıysanız veya belirli bir filmi beğenmediyseniz. Ne yazık ki, Peacock’ta “Son İzlenenler” listenizden bir şovu veya filmi çıkarmanın tek bir yolu varcihazınız ne olursa olsun.

Evet, birçok web sitesinin “İzlemeye Devam Et” girişini vurguladığınızda dikey üç noktaya tıklayabileceğinizi belirttiğini biliyoruz, ancak bu seçenek artık yok.

Bunun nedeni, Peacock’ın “İzlemeye Devam Et” girişlerini kaldırmayı zorlaştırmasıdır, çünkü bunlar bir açma/kapama seçeneği sunmazlar ve ayrıca seçtikleri “Sıradaki” film veya şovu geçmeniz için sizi zorlarlar.

Yazım sırasında “İzlemeye Devam Et listenizden” öğeleri silmenin doğru ve tek yolu burada.

PC’de Peacock’ta İzlemeye Devam Eden Şovları ve Filmleri Kaldırma

Pek çok kişi bilgisayarlarında Peacock kullanıyor. Onlardan biriyseniz ve bir diziyi veya filmi İzlemeye Devam Et listesinden çıkarmak istiyorsanız, bunu başarmak oldukça zor ama yine de mümkün.

 1. Başlatmak “Tavus kuşu televizyonu” bilgisayarınızın tarayıcısında.
 2. seçin “Öne çıkan” kategori. Bu, şu anda bir PC tarayıcısında “İzlemeye Devam Et” seçeneğinin eklendiği tek konumdur.
 3. Kaldırmak istediğiniz içeriği aramak için “İzlemeye Devam Et”e göz atın. Gösteriye veya filme tıklayın.
 4. filmler içinfilmi oynatmaya devam edin ve son dakikaya hızlı ileri sarın, ardından bitene kadar oynatmasına izin verin, ancak “Sıradaki” filmini başlatmasına İZİN VERMEYİNveya “İzlemeye Devam Et” bölümünde görünür.
 5. Tıklamak “Duraklat,” sonra üzerine tıklayın “X” Filmi kapatmak ve tarama ekranına dönmek için sol üst köşedeki Öğe, “İzlemeye Devam Et” listenizden kaybolur.
 6. Bölümleri olan TV şovları ve benzeri içerikler içinson oynatılan bölümü oynatmaya devam edin, ardından “Duraklat” buton.
 7. seçin “Daha fazla bölüm” sağ alt kısımdaki bağlantıya tıklayın ve “en son sezonun en son bölümü.”
 8. hızlı ileri sar “en yeni bölüm” son dakikaya gelene kadar, sonra sonuna kadar oynamasına izin verin, ancak “Sıradaki” TV şovunu başlatmasına İZİN VERMEYİNveya “İzlemeye Devam Et” bölümünde görünür.

“Sıradaki” oyununda zamanı başarıyla geçerseniz, son izlediğiniz dizi veya film “İzlemeye Devam Et” sırasından silinir. Eğer kaçırırsanız, Peacock’un bundan sonra oynamayı seçtiği şey, “İzlemeye Devam Et” listenizde yeni ve hoş bir giriş olur. Oyun başlasın, iyi şanslar!

Peacock on a Firestick’te İzlemeye Devam Eden Şovları ve Filmleri Kaldırma

Tavuskuşu “İzlemeye Devam Et” listenizden videoları bir Fire TV Stick veya Cube kullanarak kaldırmak, tarayıcıyla aynıdır. Tek seçeneğiniz atlamak ve sonu oynamak. İşte nasıl yapılacağı.

 1. Filmi bulun ve “ileri sar” son dakikaya kadar.
 2. Filmin son bir iki dakikasının geçmesine izin verin, ancak Peacock’ın “Sıradaki” içeriğini oynatmasına İZİN VERMEYİN, veya “İzlemeye Devam Et” sıranızda saklanır. Film bittiğinde, İzlemeye Devam Et’ten kaldırılır.

Bir TV şovunu kaldırmak için aynı adımları kullanabilirsiniz, ancak yayınlanan son sezonun son bölümünü oynadığınızdan emin olun. Bu adımların devam eden TV şovlarında işe yaramayacağını unutmayın.. Her yeni bölüm çıktığında içerik, İzlemeye Devam Et bölümüne geri dönecektir.

Bir Roku’da Peacock’ta İzlemeye Devam Eden Şovları ve Filmleri Kaldırma

Peacock içeriğini Roku’nuzda izliyorsanız, dizileri ve filmleri İzlemeye Devam Et kuyruğundan çıkarmanın bir yolu olduğunu bilmek sizi mutlu edecektir. Aşağıdaki talimatları izleyin:

 1. Başlatmak “Tavuskuşu” Roku’nuzda ve kaldırmak istediğiniz filmi bulun.
 2. “İleri sar” son dakikaya kadar ve filmin sonuna kadar oynamasına izin verin. Tabii ki, “Sıradaki” kuyruğunun oynamaya başlamasına İZİN VERMEYİNyoksa İzlemeye Devam Et bölmesinde saklanır.

Film bittiğinde Peacock, tamamını izlediğinizi düşünecek ve filmi İzlemeye Devam Et listesinden kaldıracaktır. Aynı şey diziler için de geçerli ama geçen sezonun son bölümüne gitmeyi unutmayın. Aksi takdirde, adımlar çalışmaz.

Tavuskuşu Şovlarını ve Filmlerini iPhone/iOS’ta İzlemeye Devam Et’ten Kaldırın

Pek çok kişi iPhone’larında Peacock içeriğini izlemeyi sever. Ekranı daha küçük olmasına rağmen, gittiğiniz her yerde en sevdiğiniz TV şovlarını ve filmleri izlemenin rahatlığını yenmek zor. Ancak, özellikle küçük iPhone’larda “sonuna kadar atlama” oyununu oynamak zor olabilir. İşlem, iPad’ler için de çalışır. İzlemeye Devam Et bölümünden bir başlığı kaldırmak istiyorsanız, yapmanız gerekenler burada.

 1. “Tavuskuşu” iPhone veya başka bir iOS aygıtınızdaki uygulama.
 2. Musluk “Öne çıkan” zaten seçili değilse. Bu kategori, “İzlemeye Devam Et” bölümünü içeren YALNIZCA kategoridir.
 3. Şuraya git: “İzlemeye Devam Edin” bölümüne basın, ardından “Başlık” kaldırmak istiyorsun.
 4. Musluk “Oyna” sonra “Duraklat.”
 5. Filmin son dakikasına hızlı ileri sarın ve devam etmesine izin verin, ancak “Sıradaki” filmini başlatmasına izin VERMEYİN, veya “İzlemeye Devam Et” bölümünde saklanacaktır.
 6. Bölümleri olan TV Şovları ve diğer içerikler için “Televizyon şovu” “İzlemeye Devam Et” listesinden, ardından simgesine dokunun. “Daha Fazla Bölüm” bağlantısını seçin ve “son sezonun en yeni bölümü.”
 7. “İleri sar” bölümün son dakikasına kadar ve sonuna kadar oynatmasına izin verin, ancak Peacock’ın “Sıradaki” şovu/diziyi başlatmasına İZİN VERMEYİN, aksi takdirde “İzlemeye Devam Et” bölümünde saklanır.

Film veya TV şovunun oynatılması biter bitmez, Peacock onu İzlemeye Devam Et kuyruğundan kaldırır.

Tavuskuşu Şovlarını ve Filmlerini Android’de İzlemeye Devam Et’ten Kaldırma

Pek çok kişi Android cihazlarında Peacock içeriğini izlemekten keyif alıyor. Onlardan biriyseniz ve belirli içerikleri İzlemeye Devam Et bölümünden kaldırmak istiyorsanız şu adımları izleyin:

 1. Peacock uygulamasını Android cihazınızda başlatın.
 2. Gitmek “Öne çıkan” bölüm.
 3. Bul “Televizyon şovu” veya “film” İzlemeye Devam Et bölümünden kaldırmak istediğiniz Bu bir TV şovuysa, son/son sezonun son bölümünü seçtiğinizden emin olun.
 4. İlerleme çubuğunu sona doğru hareket ettirin ve son bir veya iki dakikanın oynamasına izin verin.

Bu, Peacock’ı içeriği izlediğinizi düşünmesi için kandıracaktır. Uygulama, başlığı İzlemeye Devam Et’ten otomatik olarak kaldıracaktır.

Bir iPad’de Tavuskuşu’nda İzlemeye Devam Eden Şovları ve Filmleri Kaldırma

iPad’ler, Peacock’ta içerik akışı için mükemmeldir; kullanışlı, taşınabilir ve telefonlardan daha büyük bir ekrana sahipler. Belirli bir içeriği izlemeyi durdurmak istiyorsanız, bunu İzlemeye Devam Et seçeneğinden şu şekilde kaldırabilirsiniz:

 1. “Tavuskuşu” uygulamasını iPad’inizde seçin ve “Öne çıkan.” Bu, “İzlemeye Devam Et” bölümünü içeren YALNIZCA kategoridir.
 2. İzlemeye Devam Et kuyruğunu bulun ve “film” veya “Televizyon şovu” kaldırmak istiyorsunuz.
 3. Kaldırmak istediğiniz “TV şovunu” veya filmi bulun ve seçin. Şovlar için “Diğer Bölümler” düğmesine dokunun ve en son sezona ve bölüme gidin. sonra son dakikaya kadar ileri sarın.
 4. Gösterinin son dakikasını oynayın, ancak Peacock’ın “Sıradaki” şovunu başlatmasına İZİN VERMEYİNveya “İzlemeye Devam Et” sırasına ekleyecektir.

Bu yöntem yalnızca tamamlanmış diziler ve filmler için çalışır. Hala yeni bölümler çıkıyorsa, başlık sıraya geri dönecektir.


Genel olarak, Peacock’daki İzlemeye Devam Et seçeneği, TV şovlarını ve filmleri duraklatmanıza ve istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam etmenize olanak tanır. Ancak, artık belirli içerikleri izlememeye karar verirseniz, İzlemeye Devam Et kuyruğunda görmek can sıkıcı olabilir. Tabii ki, Peacock “Sıradaki” filmini veya TV şovunu başlatırsa ve seçtiği şeyi beğenmezseniz, “ileri sarma” oyununu oynamadığınız sürece Oynamaya Devam Et’te ona takılıp kalırsınız.

Peacock bir zamanlar bir kaldırma seçeneği sunmuştu ancak o zamandan beri bunu kaldırdı. Bu nedenle, farklı bir çözüm bulmak için diğer web sitelerinde zaman kaybetmeyin çünkü işe yaramayacak! Ancak, bir değişiklik fark ederseniz, bize bildirmekten çekinmeyin, biz de içeriği güncelleriz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow