Persona 4 Golden, Persona 3 Portable, Ocak 2023’te PC, PS4, PS5, Xbox One, Series S/X’te çıkacak

Persona 4 Golden ve Persona 3 Portable önümüzdeki yıl modern konsollara geliyor. Bir tweet’te geliştirici Atlus, eleştirmenlerce beğenilen iki JRPG’sinin Ocak 2023’te Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series S/X’e yönlendirildiğini doğruladı. Game Pass, Atlus daha önce diğer konsollara da gelişini garanti etmişti. Persona 4 Golden, 2020’den beri Steam pazarında yer alıyor […]

Persona 4 Golden, Persona 3 Portable, Ocak 2023’te PC, PS4, PS5, Xbox One, Series S/X’te çıkacak

Persona 4 Golden ve Persona 3 Portable önümüzdeki yıl modern konsollara geliyor. Bir tweet’te geliştirici Atlus, eleştirmenlerce beğenilen iki JRPG’sinin Ocak 2023’te Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series S/X’e yönlendirildiğini doğruladı. Game Pass, Atlus daha önce diğer konsollara da gelişini garanti etmişti. Persona 4 Golden, 2020’den beri Steam pazarında yer alıyor ve hatta bu yılın başlarında Steam Deck için doğrulandı.

2006’daki orijinal lansmanından sonra, Persona 3, yeni hikaye öğeleriyle PSP’ye taşındı ve dünya çapındaki oyuncular tarafından erişilebilir hale getirildi. Yeni “Persona 3 Portable” başlığı altında, Özel Ders Dışı İnfaz Timi’ne (SEES) katıldığınızda bir kadın kahraman olarak oynayabileceğiniz ilk ve tek zaman oldu ve Karanlık Saat’i araştırın – gece arasında geçen bir zaman anomalisi. ve gün. Tartarus aleminde Gölgelerle savaşmanın yanı sıra, oyuncular diğer karakterlerle sosyal bağlantılar kurdukları ve deneyim bonusları kazandıkları yaşamdan kesit etkinliklerine katılabilirler.

Persona 4 Golden, önce PlayStation Vita’da ve daha sonra PC’de piyasaya sürülen daha erişilebilir giriş oldu. Tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen oyun, kahramanın hayatı uygun gördüğü şekilde keşfetmesine izin vererek geleneksel JRPG öğelerini genişletiyor. Tuhaf “TV Dünyası”nda Gölgelerle savaşmadıklarında oyuncular okul kulüplerine katılabilir, yarı zamanlı işlerde çalışabilir ve diğer NPC’lerle bağ kurabilir. Bu, her iki oyunun da Xbox konsollarına ilk gidişi olacak ve Game Pass aracılığıyla ilk gün satışa sunulacak.

Beklemeye yardımcı olmak için Atlus, 21 Ekim’de tüm büyük platformlarda Persona 5 Royal’i piyasaya sürüyor. Lansmanda, bu iyileştirilmiş sürüm, yeni kostümler, hikayeler ve oyun içi kullanım için tam teşekküllü yeni bir Persona olan Raoul’u içeren, önceden yayınlanmış 45 DLC’nin tamamını ücretsiz olarak içerecek. Sıradan bir öğrenci olarak, oyuncu bir Phantom Thief olarak ay ışığını alırken, yozlaşmış yetişkin zihinlerine sızarken derslere katılmalı ve ders dışı etkinliklere katılmalıdır. Oyun aynı zamanda bir Metaverse Navigator’a da sahip olacak, bu da duvarları ölçeklemenize ve engellerin üzerinden atlamanıza izin vererek Hazine avı sürecini basitleştirecek.

Ayrıca Atlus, Persona 5 Royal’e sahip olduğunu doğruladı. kart oyunu gelecek yıl için planlandı. Stüdyo, yayın için Pandasaurus Games ile ortak olacak ve 2023’ün 4. çeyreğinde piyasaya sürülecek. “Oyuncular en sevdikleri Phantom Thieves rollerini üstlenecek ve bu işbirlikçi kart tabanlı strateji oyununda dünyayı değiştirmek için savaşacaklar”, ünlü masa oyunu tasarımcı Emerson Matsuuchi hazırladığı bir açıklamada söyledi.

PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series S/X’te hem Persona 4 Golden hem de Persona 3 Portable 19 Ocak 2023’te piyasaya çıkıyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory