Philips Hue Festiva Dize Işıklar Noel Ağacınızı Canlandırmayı Amaçlıyor

Bugün duyurulan Philips Hue Festavia string ışıklar, kolaylık düşünülerek teknolojiden anlayan ev sahipleri için tasarlandı. Festavia paketi, 250 ayrı mini LED ışıkla süslenmiş 20 metrelik bir kablo ile birlikte gelir. Bir prize takılır ancak Philips Hue uygulaması aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir, yani zamanlayıcıları ve programları yapılandırmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmaz ve bir […]

Philips Hue Festiva Dize Işıklar Noel Ağacınızı Canlandırmayı Amaçlıyor

Bugün duyurulan Philips Hue Festavia string ışıklar, kolaylık düşünülerek teknolojiden anlayan ev sahipleri için tasarlandı. Festavia paketi, 250 ayrı mini LED ışıkla süslenmiş 20 metrelik bir kablo ile birlikte gelir. Bir prize takılır ancak Philips Hue uygulaması aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir, yani zamanlayıcıları ve programları yapılandırmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmaz ve bir düğmeye dokunarak ışıkları açabilirsiniz – veya Amazon Alexa veya Google Home gibi diğer bağlı cihazlarla.

Uygulamanın bir işlevi olarak, Festavia ışıklarını evinizdeki diğer Hue bağlantılı ışıklarla da senkronize edebilirsiniz, ancak bu ışıklar, kabloda yukarı ve aşağı rastgele aralıklarla parıldayan ek işlevselliğe sahiptir ve onlara geleneksel olarak şenlikli bir görünüm kazandırır. Ayrıca aydınlatma gradyanını dağıtarak tek tek LED’lerin farklı renkleri değişen sırayla göstermesini sağlayabilirsiniz.

Festavia’da Spotify ve Samsung SmartThings entegrasyonu da vardır; bu, festival aydınlatmanızı müzikle senkronize edebileceğiniz ve klasik tatil çalma listelerine evinizde daha da atmosferik bir ortam sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Philips Hue Festavia dize ışıkları, şu adresten temin edilebilecek şekilde ayarlanmıştır: Philips Hue web sitesi 15 Kasım’da 159,99 $’lık MSRP’de perakende satış.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow