PlayStation Plus, Bu Ay Bir sürü Cırcır ve Clank Oyunu Alıyor

Temel bilgilerle başlayalım. Playstation ArtıSony’nin oyun akışı hizmeti ve önceki nesillerin sevilen oyunları için seçilen ev, Ratchet and Clank’ın 20. yıl dönümünü kutluyor. İlk olarak, son başlık olan “Ratchet and Clank: Rift Apart” için beş yeni zırh seti düşürdü. Her set, Plus Premium abonelerine gelen yeni oyunlardan birinden tasarım ilhamı alır. Beş zırh setinin tamamı …

PlayStation Plus, Bu Ay Bir sürü Cırcır ve Clank Oyunu Alıyor

Temel bilgilerle başlayalım. Playstation ArtıSony’nin oyun akışı hizmeti ve önceki nesillerin sevilen oyunları için seçilen ev, Ratchet and Clank’ın 20. yıl dönümünü kutluyor. İlk olarak, son başlık olan “Ratchet and Clank: Rift Apart” için beş yeni zırh seti düşürdü. Her set, Plus Premium abonelerine gelen yeni oyunlardan birinden tasarım ilhamı alır. Beş zırh setinin tamamı artık mevcut.

İkincisi, şirket ilk beş “Ratchet and Clank” oyununun 15 Kasım’da Playstation Plus sürümünü duyurdu. Seri, PS2 ile baştan sona başladı ve Plus Premium’a gelen beş oyundan dördü – orijinal, “Going Commando”, “Up Your Arsenal” ve “Deadlocked” – bu platformda hayata başladı. Beşinci oyun, ilk olarak PS3’te yayınlanan “Ratchet and Clank: Deadlocked”.

Bağlantı noktalarının oyun kalitesi hakkında derinlemesine raporlama, çıkış tarihini beklemek zorunda kalacak. Şimdilik iyimseriz. Orijinal “Ratchet and Clank” oyunları klasik 3D platform oyunlarıydı ve Playstation’daki en saf eğlencelerden bazılarıydı. Yeni platformda anılarımıza kadar yaşamalarını umuyoruz.

Teknory