Pokémon’un Ash Ketchum’u 25 yıl sonra dünyanın en iyi antrenörü oldu

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-11T13:40:29 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-11T13:40:38 25 yıl sonra Ash Ketchum sonunda başardı: dünyanın en büyük Pokémon eğitmeni – hiç kimsenin olmadığı kadar en iyisi. On yıllardır, sonsuz 10 yaşındaki Pokémon eğitmeninin olabildiğince çok şampiyonluk kazanmak için uzaklara seyahat ettiğini ve elbette hepsini yakalamaya çalıştığını izledik. 2019’da Pokémon Sun & Moon’un altıncı sezonunda […]

Pokémon’un Ash Ketchum’u 25 yıl sonra dünyanın en iyi antrenörü oldu

Yayınlanan: 2022-11-11T13:40:29

Güncellenmiş: 2022-11-11T13:40:38

25 yıl sonra Ash Ketchum sonunda başardı: dünyanın en büyük Pokémon eğitmeni – hiç kimsenin olmadığı kadar en iyisi.

On yıllardır, sonsuz 10 yaşındaki Pokémon eğitmeninin olabildiğince çok şampiyonluk kazanmak için uzaklara seyahat ettiğini ve elbette hepsini yakalamaya çalıştığını izledik.

2019’da Pokémon Sun & Moon’un altıncı sezonunda Alola bölgesi Pokémon Ligi’ni kazanarak Pokémon Master rütbesine yükselmesine izin verdiğini gördük.

Şimdi, nihai hedefe ulaştı: Pikachu ile birlikte, Pokémon World Coronation Series’in Masters Sekiz Turnuvasını kazandı ve onu ilk kez en iyi eğitmen yaptı.

Pokémon’s Ash Ketchum, hiç kimsenin olmadığı kadar en iyisidir

Pokémon Ultimate Journeys’in son bölümünde Ash ve Pikachu, Masters Eight Turnuvasında Leon’u yendi. Ash’in Gengar, Dragonite, Dracovish, Sirfetch’d ve Lucario’yu kaybetmesiyle kolay bir savaş olmadı – ancak Pikachu, Leon’un Charizard’ını yenmeyi başardıktan sonra galip geldiler.

Kazanmaları, Ash’in orijinal 1997 serisinin ilk bölümünde Pallet Town’dan ilk kez ayrılmasıyla başlayan, karakterler için 25 yıllık bir yolculuğun doruk noktasıdır. Anlaşılır bir şekilde, hayranlar duygusal kaldı.

İçinde BeyanThe Pokémon Company International’ın pazarlama başkan yardımcısı Taito Okiura şunları söyledi: “Ash Ketchum’un 25 sezon boyunca dünyanın en iyi Pokémon Eğitmeni olma hedefine ulaşma kararlılığı ve azmi, Eğitimci.

“Pokémon Ultimate Journeys: The Series’in en yeni sezonu ve bu macerayı tanımlayan bölüm önümüzdeki yıl tüm dünyada yayınlanırken Pokémon hayranlarıyla bu anı kutlamak için sabırsızlanıyoruz. Bu, hayranların kaçırmak istemeyeceği bir sezon.”

Şimdiye kadar, bölüm yalnızca Japonya’da yayınlandı, ancak yakın gelecekte ABD’yi ve dünyanın diğer yerlerini vuracak. Pokémon Ultimate Journeys: The Series’in önceki bölümleri Netflix’te yayınlanabilir.

Teknory