Prime Video’nun yeni Fallout özelliği oyunun ötesine geçiyor

1997’de Interplay Entertainment, oyuncuları kıyamet sonrası dünyasıyla tanıştırdı. Araları açılmak. Ve 1950’lerin retrosunun bir atompunk geleceği ile harmanlanması, franchise’ın bugüne kadar sahip olduğu sadık hayrana sahip olmasına yardımcı oldu. Bethesda Softworks’ün ileriye dönük planları varken serpinti 5canlı aksiyon Araları açılmak dizi çok daha erken geliyor Amazon Prime Video orijinal serisi zaten üretimde. Prime Video, ilk …

Prime Video’nun yeni Fallout özelliği oyunun ötesine geçiyor

1997’de Interplay Entertainment, oyuncuları kıyamet sonrası dünyasıyla tanıştırdı. Araları açılmak. Ve 1950’lerin retrosunun bir atompunk geleceği ile harmanlanması, franchise’ın bugüne kadar sahip olduğu sadık hayrana sahip olmasına yardımcı oldu. Bethesda Softworks’ün ileriye dönük planları varken serpinti 5canlı aksiyon Araları açılmak dizi çok daha erken geliyor Amazon Prime Video orijinal serisi zaten üretimde. Prime Video, ilk oyunun 25. yıl dönümünü kutlamak için tanıtımını yapmak için yeni bir video paylaştı. Araları açılmakilk uyarlaması.

Oyunun Ötesinde | serpinti | Prime Video

Bu tanıtımda gösterinin kendisinden yeni bir görüntü yok, ancak oyun serisinin perde arkasındaki önemli figürlerden birkaçını içeriyor ve çalışmalarının başka bir ortama sıçradığını görünce şaşırıyorlar. Ve eğlenceli bir bölümde, oyun hakkında hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranan baş yapımcı Jonathan Nolan sette gösteriliyor. Ama Nolan’ın ilkine bağımlı olduğunu kabul etmesi uzun sürmez. Araları açılmak.

Jonathan Nolan, Prime Video'nun Fallout'unun kamera arkası tanıtımında.

Nolan ve eşi/yaratıcı ortağı Lisa Joy’u almak, Prime Video’nun bu dizi için yaptığı en büyük darbelerden biriydi. Nolan ve Joy içine yeni bir soluk getirdiler. Batı dünyası, bu da onu HBO’nun en büyük şovlarından biri yaptı. Onlar da yakın zamanda yayınladılar Çevre Birimi Prime Video’da.

Şimdiye kadar, onaylanmış oyuncular Walton Goggins, Ella Purnell, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones ve Aaron Moten. Goggins’in ağır mutasyona uğramış bir Ghoul’u oynadığı söyleniyor, ancak karakterlerin geri kalanı hakkında daha fazla ayrıntı henüz açıklanmadı.

Araları açılmak geçen Temmuz ayında çekimlerine başladı ve şu anda yapım aşamasında. Prime Video, gösteri için bir tarih belirlemedi, ancak 2023’te gelebilir.

Editörün Önerileri


Teknory