Project U: Ubisoft, Yeni Oturum Tabanlı Co-Op Shooter için Oyun Testi Kayıtlarını Açtı

Ubisoft, yeni bir kooperatif nişancı olan Project U için oyun testlerini duyurdu. PvE oyunu, oyuncuları “ezici bir tehdide” karşı galip gelmek için bir araya getiren “oturum tabanlı” yeni bir konsept olarak faturalandırılıyor. Başlık şu anda erken geliştirme aşamasındadır ve kapalı test kayıtları yalnızca PC oyuncularına, özellikle de Batı Avrupa’da yaşayanlara açıktır. Oyun tamamen İngilizce olacak […]

Project U: Ubisoft, Yeni Oturum Tabanlı Co-Op Shooter için Oyun Testi Kayıtlarını Açtı

Ubisoft, yeni bir kooperatif nişancı olan Project U için oyun testlerini duyurdu. PvE oyunu, oyuncuları “ezici bir tehdide” karşı galip gelmek için bir araya getiren “oturum tabanlı” yeni bir konsept olarak faturalandırılıyor. Başlık şu anda erken geliştirme aşamasındadır ve kapalı test kayıtları yalnızca PC oyuncularına, özellikle de Batı Avrupa’da yaşayanlara açıktır. Oyun tamamen İngilizce olacak ve sistem gereksinimleri web sitesinde listelenmiştir. Şu anda, Project U kapalı betasının ne zaman başlayacağına veya konsollara genişletilip genişletilmeyeceğine dair belirli bir tarih yok.

Belirtildiği gibi, Proje U testi, Fransa, Almanya, Birleşik Krallık, İrlanda, Norveç, İsveç, Finlandiya, Danimarka, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, Avusturya, İsviçre, Portekiz, İspanya ve İtalya dahil olmak üzere Batı Avrupa’da ikamet edenlerle sınırlı olacaktır. . Takiben kayıt, seçilen oyuncular bir davetle birlikte posta yoluyla bilgilendirilecektir. Bununla birlikte, hızlı tempolu bir çevrimiçi nişancı için sistem gereksinimleri nispeten zorludur.

Ubisoft Project U PC sistem gereksinimleri

Resmi web sitesi ekran çözünürlüğünden bahsetmiyor, ancak bunun standart tam HD 1920×1080 olduğunu varsayabiliriz.

30 fps’de çalıştırmak için Project U minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): Intel Core i5-4460 veya AMD Ryzen 3 1200
  • Grafikler (GPU): Nvidia GeForce GTX 1070 (8GB VRAM) veya AMD Radeon RX Vega 64 (8GB VRAM)
  • RAM: 16GB çift kanal

Project U’nun 60 fps’de çalışması için önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): Intel Core i7-6700K veya AMD Ryzen 5 2600
  • Grafikler (GPU): Nvidia GeForce RTX 2060 (8GB VRAM) veya AMD Radeon RX Vega 64 (8GB VRAM)
  • RAM: 16GB çift kanal

bu resmi internet sitesi sadece özel yeteneklere sahip kahramanlara – Overwatch’ın mevsimlik kooperatif etkinliklerine benzer – açısal makineleri avlarken ipucu veren teaser sanatını gösterir. Karakterlerden birinin mekanik bir uzvu var, yani biraz irfan yönü de olabilir mi? Sadece zaman gösterecek. Ubisoft, Project U’dan önce, sonunda heyecanını yitiren, oynaması ücretsiz bir battle royale oyunu olan Hyper Scape ile çevrimiçi FPS alanına girdi.

Ölmekte olan oyuncu tabanını gören şirket, kapat sunucuları bu yılın başlarında, yalnızca üç sezon sonra. Başlık resmi lansmandan sonra temyizini koruyamadı ve insanları oyunu oynamaya teşvik etmek için 10 $ (yaklaşık 818 Rs.) Ubisoft mağaza kuponları sunmaya başladı. Umarız Proje U aynı kaderi yaşamaz.

Project U kapalı oyun testi kayıtları şu anda açık ve belirlenmiş bir başlatma penceresi yok.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow