PS5 DualSense Edge Controller Lansman Tarihi 26 Ocak Olarak Belirlendi, Ön Siparişler Önümüzdeki Hafta Yayınlanacak

PS5’in DualSense Edge kablosuz denetleyicisi dünya çapında 26 Ocak’ta geliyor. (Hindistan lansman tarihi hakkında bir bilgi yok.) Ön siparişler yakında yayınlanacak ve öncesinde Sony, özelliklerini, fiyatlarını detaylandıran kullanışlı bir SSS yayınladı. ve kullanılabilirlik. Standart DualSense’e çok benzer görünse de, PlayStation’ın yeni birinci sınıf denetleyicisi, “ultra özelleştirilebilir”, değiştirilebilir başparmak çubuğu başlıkları ve kontrol eşlemesi ile övünüyor. […]

PS5 DualSense Edge Controller Lansman Tarihi 26 Ocak Olarak Belirlendi, Ön Siparişler Önümüzdeki Hafta Yayınlanacak

PS5’in DualSense Edge kablosuz denetleyicisi dünya çapında 26 Ocak’ta geliyor. (Hindistan lansman tarihi hakkında bir bilgi yok.) Ön siparişler yakında yayınlanacak ve öncesinde Sony, özelliklerini, fiyatlarını detaylandıran kullanışlı bir SSS yayınladı. ve kullanılabilirlik. Standart DualSense’e çok benzer görünse de, PlayStation’ın yeni birinci sınıf denetleyicisi, “ultra özelleştirilebilir”, değiştirilebilir başparmak çubuğu başlıkları ve kontrol eşlemesi ile övünüyor. PS5’in yeni DualSense Edge kablosuz denetleyicileri, 25 Ekim Salı gününden itibaren PlayStation Direct web sitesi üzerinden ön siparişlere çıkıyor. ABD’de 199,99 $ (yaklaşık 16.467 Rs.) olarak fiyatlandırılır.

PS5 DualSense Edge, esasen Sony’nin Xbox’ın Elite Serisi denetleyicilerine (çok gecikmiş) yanıtıdır. Bu, şirketin daha önce olduğu gibi, özelleştirilebilir kontrolörlerde ilk kez bir çatlak aldığını gösteriyor, çünkü oyuncular aşağıdaki gibi üçüncü taraf oyun kumandalarına güvenmek zorunda kaldılar. Scuf Oyun benzer özellikler için Yeteneklerini donanım cephesinde kurarken, PlayStation kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi oluşturmak için yazılım seçenekleriyle çıtayı yükseltiyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, yeni PS5 DualSense Edge denetleyicileri 199,99 $’lık bir RRP (önerilen perakende satış fiyatı) ile satışa sunulacak ve 26 Ocak 2023’te ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, Belçika ve Lüksemburg’da piyasaya sürülecek. Hem ana kontrolör hem de onun değiştirilebilir çubuk modülleri bu ülkelerde şu adresten temin edilebilecektir: direct.playstation.comikincisi 19.99 $ (yaklaşık 1.646 Rs) olarak fiyatlandırılıyor.

Birimler 23 Şubat 2023’ten itibaren diğer katılımcı perakendecilerde satışa çıkacak. Şu anda Hindistan fiyatı veya ön siparişler hakkında bir bilgi yok.

DualSense Edge kablosuz denetleyici, oyuncuların belirli düğme girişlerini devre dışı bırakmasına ve hatta analog çubuk hassasiyetini ayarlamasına olanak tanıyan düğmelerin yeniden eşlenmesi de dahil olmak üzere bir dizi donanım ve yazılım tabanlı kişiselleştirme seçeneğine sahiptir. Oyuncular kendilerine uygun kontrol ayarlarını bulduklarında bunları benzersiz profillere kaydedebilir ve anında değiştirebilirler. Diyelim ki Profil 1’de FPS oyunlarında daha iyi nişan almak için daha düşük kamera hassasiyetiniz var. Bu nedenle, anlatı odaklı bir başlığa geçerken manuel olarak ayarlamak zorunda kalmak yerine, bu yapılandırmaları önceden ayarlayabilir ve yazılım arasında geçiş yapabilirsiniz.

DualSense Edge paketi, üç adet değiştirilebilir kontrol çubuğu başlığı ve iki adet geri düğmesi içerir – ikincisi, ek girişler için yapılandırılabildiği için ekstra avantaj sağlar. Kapaklar standart, yüksek kubbe ve alçak kubbe kategorilerine ayrılmıştır ve avuç içi boyutunuza ve parmak hizalamanıza göre kolayca değiştirilebilir. Her şey, birlikte verilen taşıma çantasıyla birlikte gelir; bu, kullanılmadığında kontrol cihazını bir USB bağlantısı üzerinden şarj etmenize bile olanak tanır – bir sonraki oyun oturumu için hazır olmanızı sağlar.

PS5 DualSense Edge kasasına dahil olan her şey:

  • DualSense Edge kablosuz denetleyici
  • USB örgülü kablo
  • 2 Standart kapak
  • 2 Yüksek kubbe kapakları
  • 2 Alçak kubbe kapakları
  • 2 Yarım kubbe arka düğmesi
  • 2 Kol geri düğmeleri
  • Konektör muhafazası
  • Taşıma çantası

PS5 DualSense Edge kablosuz denetleyici 26 Ocak 2023’te piyasaya çıkıyor. Şu anda Hindistan’da lansmanla ilgili herhangi bir ayrıntı yok.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow