PS5 Hindistan 12 Ekim Yeniden Stok: PlayStation 5 ve PS5 Digital Edition Ön Siparişi Nasıl Verilir

PS5’in Ekim stoku burada. Bugün öğlen 12’de, Sony’nin anlaşılması zor yeni nesil konsolunun her iki çeşidi de – Rs. 49.990 Blu-ray donanımlı PS5 ve Rs. 39.990 disksiz muadili PS5 Digital Edition – Hindistan’da ön siparişe açılacak. Eylül ayında olduğu gibi paket yok. PlayStation 5’i çevrimiçi satın almaya çalışıyorsanız, bunu Amazon, Croma, e2z Store (önceden Ön […]

PS5 Hindistan 12 Ekim Yeniden Stok: PlayStation 5 ve PS5 Digital Edition Ön Siparişi Nasıl Verilir

PS5’in Ekim stoku burada. Bugün öğlen 12’de, Sony’nin anlaşılması zor yeni nesil konsolunun her iki çeşidi de – Rs. 49.990 Blu-ray donanımlı PS5 ve Rs. 39.990 disksiz muadili PS5 Digital Edition – Hindistan’da ön siparişe açılacak. Eylül ayında olduğu gibi paket yok. PlayStation 5’i çevrimiçi satın almaya çalışıyorsanız, bunu Amazon, Croma, e2z Store (önceden Ön Ödemeli Gamer Card), Flipkart, Game Loot, Games The Shop, Reliance Digital, Sony Center ve Vijay Sales üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca yakınınızdaki oyun mağazalarına da göz atabilirsiniz. Bir yıldan fazla bir süredir durum böyle olsa da, asıl endişe, bunu gerçekten yapıp yapamayacağınızdır. üstesinden gelmek Sony Hindistan’ın devam eden envanter mücadeleleri göz önüne alındığında, bir tane satın almak. Microsoft’un Xbox Series X’i şu anda bu konuda çok daha iyi durumda, ancak bu aynı zamanda ilgili talep hakkında da çok şey söylüyor.

12 Ekim PlayStation 5 stok yenilemesi, Sony’nin amiral gemisi konsolunun 21 ay önce geçtiğimiz Şubat ayında piyasaya sürülmesinden bu yana Hindistan’da ön siparişe sunulduğu 20. kez. Blu-ray’den yoksun kardeşi PS5 Digital Edition, daha da kötü bir performans sergiledi ve bu, ilgilenen alıcıların bir ön sipariş verme fırsatına yalnızca 14. kez sahip olmasıyla. Tabii ki, Hindistan’da bir PlayStation 5 satın almanın tek zorluğu bu değil. Her seferinde, Croma ve Games The Shop’un beğenileri, yükü kaldıramayacaklarını gösterdi. Amazon bile birkaç kez sorun yaşadı. Ek olarak, Croma, Flipkart ve Reliance Digital, kendi teknik zorlukları nedeniyle PS5 ön siparişlerini iptal etmeleriyle de tanınır.

Ve bir süredir teslimatlarda herhangi bir kısıtlama olmamasına rağmen, Sony Center web sitesi ShopAtSC devam ediyor COVID-19 genel notu ile: “Tahsis edilen stoklarınızı 21’inde teslim etmeyi amaçlıyoruz. [October 2022] ve sonrası – ancak lütfen teslimat hizmetlerimizde, bulunduğunuz yerdeki tecrit/sokağa çıkma yasağının getirdiği düzenlemeler nedeniyle etkilenebilecek bir gecikme bekleyin.” Resmi PS5 çevrimiçi perakendecilerinin geri kalanının (Amazon, Croma, e2z Store, Flipkart, GameLoot, Games The Shop, Reliance Digital ve Vijay Sales) Sony Center tahminleriyle uyumlu olmasını bekleyin. Zaman zaman, bazı çevrimiçi perakendecilerin PS5 ön siparişlerini açıklanan teslim tarihinden önce gönderdiğini gördük.

PlayStation 5 İncelemesi: Yeni Dönem, Yarım Atlama

ShopAtSC’de PS5 ön siparişi nasıl verilir?

Sony Hindistan’ın perakende mağazaları Sony Center, PlayStation 5 satın alabileceğiniz kendi web sitelerine sahiptir. ShopAtSC, en yakın Sony Center’dan eve ücretsiz teslimat hizmeti sunar, ancak 21 Ekim’den itibaren en yakın mağazadan teslim almayı da seçebilirsiniz.

ShopAtSC’den PS5 satın almak için bir hesaba ihtiyacınız olacak. Ödemeyi hızlandırmak için önceden bir tane oluşturun. ShopAtSC, daha önce bir PS5 veya PS5 Digital Edition satın aldıysanız, aynı hesaptan başka bir tane satın alamayacağınızı söylüyor. Bunu ayarlamak istemeniz durumunda sitede bana bildir düğmesi var.

SC’de alışveriş, belirli kredi kartlarında düşük maliyetli EMI’ler ve çoğu banka ve kredi kartında kolay EMI seçenekleri sunar.

PlayStation 5’i şu adresten satın alın: ShopAtSC

PlayStation 5 Digital Edition’ı şu adresten satın alın: ShopAtSC

Amazon Hindistan’da PS5 ön siparişi nasıl verilir

PS5 stoku, Amazon’un Hindistan genelinde ücretsiz eve teslimat sunacak olan Hindistan bağlı kuruluşunda da mevcuttur. Ücretsiz teslimat almak için Amazon Prime üyesi olmanıza gerek yok.

Amazon’dan PS5 veya PS5 Digital Edition satın almak için bir hesaba ihtiyacınız olacak. Ödemeyi hızlandırmak için önceden bir tane oluşturun.

Devam eden Büyük Hint Festivali satışı sayesinde Amazon, Rs’ye kadar yüzde 10 anında indirim sunuyor. ICICI Bank kredi kartlarında ve Axis Bank ve Citi Bank kredi ve banka kartlarında 1.500. Rs ek bir indirim alırsınız. 750, sepet değeriniz Rs’nin üzerindeyse. 24,999 ve Rs. Sepet değeriniz Rs’nin üzerindeyse 4.000. 74.999.

Amazon Pay ICICI Bank kredi kartı ile yüzde 5 sınırsız para iadesi alabilirsiniz. Amazon ayrıca Amazon Pay ICICI Bank kredi kartında ücretsiz EMI ve çoğu banka ve kredi kartında kolay EMI seçenekleri sunar.

PlayStation 5’i şu adresten satın alın: Amazon Hindistan

PlayStation 5 Digital Edition’ı şu adresten satın alın: Amazon Hindistan

Vijay Satışlarında PS5 ön siparişi nasıl verilir?

Mumbai merkezli Vijay Sales, web sitesinde PS5 ve PS5 Digital Edition’ı da sunuyor – mağazaları Hindistan’da da açıldı. Ayrıca her satın almada ücretsiz eve teslimat sunacak.

PS5’i Vijay Sales’den satın almak için bir hesaba ihtiyacınız yok, ancak konuk olarak cep telefonu numaranızı ve e-posta adresinizi sağlamanız gerekecek.

Vijay Sales, Rs’ye kadar yüzde 7,5 anında indirim sunuyor. HSBC Bank kredi kartları ile EMI işlemlerinde 7.500 ve Rs’ye kadar yüzde 7.5 anında indirim. HDFC ve ICICI Bank kredi kartlarıyla EMI işlemlerinde 3.000.

Ayrıca Rs’ye kadar yüzde 7,5 anında indirim alabilirsiniz. Kotak Mahindra Bank kredi kartlarıyla EMI işlemlerinde 2.500 ve Rs’ye kadar yüzde 12 anında geri ödeme. Dilim kartlarında 2.500.

Ayrıca Rs’ye kadar yüzde 10 anında indirim var. Yes Bank kredi kartlarında 2.000, Rs’ye kadar yüzde 5 anında indirim. RBL kredi kartlarında 2.000 ve Rs’ye kadar yüzde 5 anında indirim. IndusInd Bank kredi kartlarıyla EMI işlemlerinde 2.000.

Son olarak, Vijay Sales ayrıca Rs’ye kadar yüzde 5 anında indirim sunuyor. Bank of Baroda kredi kartlarıyla EMI işlemlerinde 1.500. Vay canına, tüm güncel indirimler bu kadar.

HDFC Bank banka kartlarında ve belirli kredi kartlarında kolay EMI seçenekleri vardır. Ayrıca Rs kazanabilirsiniz. 375 / Rs. Ücretsiz MYVS Ödül programının bir parçası olarak 300.

PlayStation 5’i şu adresten satın alın: Vijay Satış

PlayStation 5 Digital Edition’ı şu adresten satın alın: Vijay Satış

Flipkart’ta PS5 ön siparişi nasıl verilir?

Walmart’ın sahibi olduğu Flipkart’ta ayrıca Hindistan’da ön siparişler için yeniden stoklanmış PlayStation 5 ve PS5 Digital Edition bulunuyor. Ayrıca Hindistan genelinde ücretsiz eve teslimat sunacak.

Flipkart’ın geçmişte hem PS5 hem de Xbox Series X ön siparişlerine hizmet vermekte sorun yaşadığını belirtmekte fayda var. iddia etmek onlar zorbalık siparişlerini iptal etmek için Flipkart Destek tarafından.

Flipkart’tan PS5 veya PS5 Digital Edition satın almak için bir hesaba ihtiyacınız olacak. Ödemeyi hızlandırmak için önceden bir tane oluşturun.

Devam eden Büyük Diwali Satışının bir parçası olarak, Flipkart Rs’ye kadar yüzde 10 anında indirim sunuyor. Kotak ve SBI kredi kartlarıyla EMI işlemlerinde 2.000 ve Rs’ye kadar. Kotak ve SBI kredi kartlarıyla EMI dışı işlemlerde 1.750.

Ayrıca, sepet değeriniz Rs ise. 39,999 veya daha fazla, ek bir Rs kaydedebilirsiniz. 2.000, Kotak ve SBI kredi kartlarıyla. Ve sepet değeriniz Rs’yi aşarsa. 79.999, ek bir Rs tasarruf edersiniz. 4.000.

Bu potansiyel bir Rs tasarrufu. 8.000, EMI rotasını kullanırsanız ve son faturanızı Rs’nin kuzeyinden alırsanız. 79.999.

Flipkart ayrıca Flipkart Axis Bank kredi kartlarında yüzde 5 sınırsız para iadesi sunuyor. Çoğu banka ve kredi kartında kolay EMI seçenekleri de vardır.

PlayStation 5’i şu adresten satın alın: Flipkart

PlayStation 5 Digital Edition’ı şu adresten satın alın: Flipkart

Croma’da PS5 ön siparişi nasıl verilir?

Tata’ya ait Croma, PS5 ve PS5 Digital Edition’ı çevrimiçi olarak da sunacak. Mağazaları her yerde açık, ancak PlayStation 5 yalnızca web sitesinde ön sipariş edilebilir. Her sipariş için ücretsiz eve teslimat sağlanacaktır.

PS5’i Croma’dan satın almak için bir hesaba ihtiyacınız olacak. Ödemeyi hızlandırmak için önceden bir tane oluşturun.

Croma, çoğu kredi kartında kolay EMI seçenekleri sunar. Ayrıca Rs’de bir yıllık uzatılmış garantiyi tercih edebilirsiniz. 13.224 ve Rs. Sırasıyla PS5 ve PS5 Digital Edition için 10.349.

PlayStation 5’i şu adresten satın alın: renk

PlayStation 5 Digital Edition’ı şu adresten satın alın: renk

Reliance Digital’de PS5 ön siparişi nasıl verilir?

Mukesh Ambani tarafından işletilen Reliance Digital, Hindistan’da PS5 ve PS5 Digital Edition’ı da sunacak. Tüm siparişler ücretsiz eve teslim için uygun olacaktır.

Reliance Digital’in sahip olduğunu belirtmekte fayda var. bela hem PS5 hem de Xbox Series X ön siparişlerine hizmet vermek, şimdiye kadar iptal etmek çifte rezervasyon olduğu için birçok sipariş.

PS5 veya PS5 Digital Edition’ı Reliance Digital’den satın almak için bir hesaba ihtiyacınız olacak. Ödemeyi hızlandırmak için önceden bir tane oluşturun.

Reliance Digital, en popüler bankaların kredi kartlarıyla kolay EMI seçenekleri sunar.

PlayStation 5’i şu adresten satın alın: Reliance Dijital

PlayStation 5 Digital Edition’ı şu adresten satın alın: Reliance Dijital

Game Loot’ta PS5 ön siparişi nasıl verilir?

Oyun satıcısı Game Loot, hem disk hem de dijital varyant dahil olmak üzere PS5’i satışa sunuyor. Ayrıca Hindistan’ın her yerine ücretsiz eve teslim hizmeti sunuyor.

Game Loot’tan PS5 veya PS5 Digital Edition satın almak için bir hesaba ihtiyacınız yok, ancak bir e-posta adresi ve telefon numarası sağlamanız gerekecek. Game Loot, yeniden stoklama gerçekleştiğinde sizi uyaracak bir bana bildir seçeneği sunar.

Game Loot ayrıca Rs’de PS5 ve PS5 Digital Edition için altı aylık uzatılmış garanti sunuyor. 4.799 ve Rs. sırasıyla 3.999.

PlayStation 5’i şu adresten satın alın: Oyun Ganimetleri

PlayStation 5 Digital Edition’ı şu adresten satın alın: Oyun Ganimetleri

Games The Shop’ta PS5 ön siparişi nasıl verilir

Özel oyun mağazası Oyunlar Mağazası, Hindistan genelinde ücretsiz eve teslimat ile dolu PS5 için ön sipariş vermenize izin verecek. Web sitesi ayakta kalmayı başarırsa, yani.

Games The Shop’tan PS5 veya PS5 Digital Edition satın almak için bir hesaba ihtiyacınız yoktur, ancak bir e-posta adresi sağlamanız gerekir. Stok durumu için bana bildir butonu da var.

PlayStation 5’i şu adresten satın alın: Oyunlar Mağaza

PlayStation 5 Digital Edition’ı şu adresten satın alın: Oyunlar Mağaza

e2z Store’da PS5 ön siparişi nasıl verilir

Bengaluru merkezli çevrimiçi oyun mağazası Ön Ödemeli Oyun Kartı, kendisini e2z Mağazası olarak yeniden markalaştırdı. Umarım yeni adıyla, korkunç paketleme günlerini geride bırakacaktır.

Ön Ödemeli Gamer Card’ın böyle bir alışkanlığı vardı. Geçen yıl Mayıs ayında, müşterileri PlayStation 5 ile birlikte yarım düzine oyun ve aksesuar satın almaya zorladı ve toplam Rs’yi aştı. 85.000. PS5’in maliyeti Rs. 49,990 kendi başına.

Herkes gibi e2z Store da PS5 ve PS5 Digital Edition’a sahiptir ve Hindistan’ın her yerine ücretsiz eve teslimat hizmeti sunar.

PS5’i e2z Store’dan satın almak için bir hesaba ihtiyacınız yoktur. Ancak, ödeme işlemi sırasında web sitesi sizin için bir tane oluşturacaktır, bu nedenle siz de bir tane oluşturabilirsiniz. Halihazırda bir hesabınız yoksa, doğal olarak bir e-posta adresi de sağlamanız gerekecektir.

PlayStation 5’i şu adresten satın alın: e2z Mağazası

PlayStation 5 Digital Edition’ı şu adresten satın alın: e2z Mağazası


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory