PS5’te Discord sesli sohbet sızdırıyor gibi görünüyor

Arkadaşlarınızla platformlar arası oyunlar oynamak PlayStation 5 yakın gelecekte kolaylaşabilir. Discord’un sesli sohbet özelliklerini kullanıma sunmaya başlamasından sadece birkaç ay sonra Xbox sahipleri, Sony’nin yeni nesil konsolu aynı muameleyi görüyor gibi görünüyor. Yaklaşan Discord özellikleri hakkında düzenli olarak gönderiler yayınlayan bir Twitter kullanıcısı olan “advaith” den bir Pazar tweeti, uygulamanın yeni PlayStation merkezli özelliklerini, özellikle …

PS5’te Discord sesli sohbet sızdırıyor gibi görünüyor

Arkadaşlarınızla platformlar arası oyunlar oynamak PlayStation 5 yakın gelecekte kolaylaşabilir.

Discord’un sesli sohbet özelliklerini kullanıma sunmaya başlamasından sadece birkaç ay sonra Xbox sahipleri, Sony’nin yeni nesil konsolu aynı muameleyi görüyor gibi görünüyor. Yaklaşan Discord özellikleri hakkında düzenli olarak gönderiler yayınlayan bir Twitter kullanıcısı olan “advaith” den bir Pazar tweeti, uygulamanın yeni PlayStation merkezli özelliklerini, özellikle de bir PS5 konsolu aracılığıyla Discord sesli sohbetlerine katılma yeteneğini sergiledi.

Bu Photoshop için yeterince kolay olabilir, ancak aynı menünün bir ekran görüntüsü de Reddit’te göründü Hafta sonu Syhix kullanıcısının izniyle. Bu sızıntıya göre, kullanıcılar sesli sohbetleri etkinleştirmek ve Discord profilinizde hangi PS5 oyununu oynadığınızı görüntülemek için Discord’a bir PlayStation Network hesabı bağlayabilecek gibi görünüyor. mevcut bir seçenek en azından Ocak ayından beri.

En önemlisi, sesli sohbetler kullanılabilir görünüyor sadece PS5’te bu, PS4 sahiplerinin oyun sesini ve arkadaşlarının şakalarını aynı anda duymak istiyorlarsa konsolun yerleşik parti sohbet sistemine bağlı kalmaları gerektiği anlamına geliyor. PlayStation ilk kez duyurdu Discord ile ortaklık 2021’de, ancak şimdi bir buçuk yıl sonra, sesli sohbet hala yayınlanmadı ve hatta resmi olarak onaylanmadı.

AYRICA BAKINIZ:

‘Gerçek’ meta veri deposu zaten var ve adı ‘Fortnite’

Bugüne kadar elimizdeki en yakın şey, PS5’in çıkarılabilir bir disk sürücüsü alacağına dair yakın tarihli bir rapor da dahil olmak üzere, görünüşte geçerli sızıntıların siciline sahip olan muhabir Tom Henderson’ın izniyle geliyor. Henderson’a göre Discord, 2023 yılının Mart ayında bir sistem güncellemesine kadar PS5 entegrasyonunu eklemeyecek. Yani, başka bir deyişle, biraz zaman alabilir.

Yine de geç olması hiç olmamasından iyidir. Gittikçe daha fazla oyun gibi Fortnite ve Aşırı İzleme 2 üzerinde resmi entegrasyona sahip bir üçüncü taraf sesli sohbet istemcisi (oyun oynuyorsanız muhtemelen zaten bir hesabınız vardır) olan cross-play’i benimseyin. ikisi birden yeni nesil konsollar her zamankinden daha kullanışlı olacak. Arkadaşlarımı tanıyorum ve her çıktığında PS5’teki Discord için sonsuza dek minnettar olacağım.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow