Resident Evil 4 Remake Fragmanı, Village Üçüncü Şahıs Modu Açıklandı

Resident Evil 4 remake, Mart 2023’teki lansmanından önce bir oynanış fragmanı aldı. Capcom’un Cuma günü erken saatlerde düzenlenen Resident Evil Showcase’inde hayranlara, gizli ajan Leon Kennedy’nin hikayesinin merakla beklenen yeniden canlandırılması için altı dakikalık bir görüntü verildi. , vebalı bir Avrupa köyüne yolculuk ederken. Yayıncı ayrıca yaklaşmakta olan Resident Evil Village: Gold Edition için oyuncuların […]

Resident Evil 4 Remake Fragmanı, Village Üçüncü Şahıs Modu Açıklandı

Resident Evil 4 remake, Mart 2023’teki lansmanından önce bir oynanış fragmanı aldı. Capcom’un Cuma günü erken saatlerde düzenlenen Resident Evil Showcase’inde hayranlara, gizli ajan Leon Kennedy’nin hikayesinin merakla beklenen yeniden canlandırılması için altı dakikalık bir görüntü verildi. , vebalı bir Avrupa köyüne yolculuk ederken. Yayıncı ayrıca yaklaşmakta olan Resident Evil Village: Gold Edition için oyuncuların üçüncü şahıs modunu test etmelerini sağlayan oynanabilir bir demoyu da onayladı. Tam sürüm 28 Ekim’de PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series S/X’te çıkıyor.

Resident Evil 4’ün yeniden çevrimi oynanış fragmanı

Capcom’un en yüksek puanlı oyunu olan Resident Evil 4’ün sıfırdan yeniden inşa edilmesi an meselesiydi. Orijinal oyunun özünü korurken, korkunç köyün daha gerçekçi bir versiyonunu oluşturmak için son teknoloji grafikler kullanıldı. Oyun fragmanı, Leon’un ormanın derinliklerinde dolaşırken ağaç dallarını gerçekçi bir şekilde uzaklaştırarak, sonunda korkunç bir köye giden bir kan izini takip etmesiyle açılıyor. Tıpkı orijinal oyunda olduğu gibi, gizli ajan, ilginç kasabanın sakinleri tarafından rehin tutulan Başkan’ın kızı Ashley Graham’ın peşinde.

Ardından, Resident Evil 2 ve Resident Evil 3 yeniden yapımlarına benzer şekilde, omuz üstü bir bakış açısını koruyan kamerayla, savaşa kısa bir bakış atıyor ve gergin kovalamaca sekansları sırasında biraz daha titreklik getiriyor. Silah seslerinin dönen bir yuvarlak tekme ve ara sıra sevimsiz tek gömleklerle takip edilebildiği, dirgen kullanan Los Iluminados’a karşı kısa bir karşılaşma ile kanıtlandığı gibi, mekanikler bozulmadan kalıyor. Yakın dövüş açısından Capcom, “daha derin bir savaş deneyimi” sunmayı amaçlayan bir savuşturma hareketi ve sayısız hızlı zaman etkinliği ekledi.

Resident Evil 4 remake PC, PS4, PS5 ve Xbox Series S/X’te 24 Mart 2023’te çıkıyor. Ön siparişler artık tüm platformlarda yayında.

Resident Evil 4 yeniden yapım fiyatı ve sürümleri

Stüdyo, sonuncusu özel bir heykel, çelik kitap ve fiziksel bir sanat kitabı ile gelen Standard, Deluxe ve Collector’s olmak üzere üç baskıyı onayladı. Ancak Deluxe Sürüm, Leon ve Ashley için “Gündelik” ve “Romantik” oyun içi kostüm setlerini ve eskilere ayrılmış ek bir “Kahraman” ve “Kötü Adam” kıyafetini içerir.

Resident Evil 4 Koleksiyoncu Sürümü Resident Evil 4 Remake Koleksiyoner Sürümü

Resident Evil 4, Collector’s Edition’ın yeniden çevrimi
Fotoğraf Kredisi: Capcom

Resident Evil 4’ün PC’de yeniden çevrimi

Açık Buhar, Resident Evil 4 remake Rs’de fiyatlandırılır. 3.599, ön sipariş bonusu bir Ataşe Kasası: Altın ve “Charm: Tabanca Cephane” – her ikisi de oyun içinde daktiloların (puan tasarrufu) bulunduğu her yerde özelleştirilebilir. Deluxe Edition’ın maliyeti Rs. 4,199 ve yukarıda belirtilen bonusları içerir.

Resident Evil 4’ün PS5 ve PS4’te yeniden çevrimi

PS5’te Resident Evil 4’ün maliyeti Rs. Standart Sürüm için 3.999 ve Rs. Deluxe için 4.799. PS4 sahiplerinin ikincisini satın almaları gerekir, bu da her iki sürümü de indirmenize ve geriye dönük uyumluluktan yararlanmanıza olanak tanır. Dijital versiyonu ön sipariş verenler PlayStation Mağazası ayrıca mini bir film müziği de alacak.

Resident Evil 4’ün Xbox Series S/X’te yeniden çevrimi

Mevcut nesil Xbox Series S/X’te, Resident Evil 4 remake maliyetler Rs. Standart Sürüm için 3.599, Deluce Sürümü ise Rs’de listelenmiştir. 4,199 — PlayStation fiyatlandırmasıyla aynı.

Resident Evil 4 remake PC sistem gereksinimleri

Resident Evil 4 remake PC gereksinimleri, Windows 10 64-bit işletim sistemi ve DirectX 12’nin ortak gereksinimleri olan Steam mağaza sayfasından gelir. Depolama boyutu hakkında bilgi yok.

Resident Evil 4 Remake minimum PC gereksinimleri

Resident Evil 4 Remake için önerilen bilgisayar gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): Intel Core i7 8700 veya AMD Ryzen 5 3600
  • Grafikler (GPU): Nvidia GeForce GTX 1070 veya AMD Radeon RX 5700
  • RAM: 16GB

Resident Evil Village: Gold Edition demosu

Capcom, yakında tüm dünyada yayında olan Resident Evil Village: Gold Edition için 60 dakikalık bir deneme sürümünü duyurdu. Buhar, PlayStation Mağazasıve Xbox Mağazası.

Sürüm, 2021’de çıkan oyun için ilk büyük DLC olan Winters’ Expansion ile birlikte geliyor, çünkü oyuncular artık tüm hikayeyi üçüncü şahıs modunda tekrar oynama şansına sahip oluyor. Tabii ki, orijinal birinci şahıs bakış açısına geri dönmek için bir geçiş de dahildir.

Sırada Shadows of Rose DLC var. Üçüncü şahıs bakış açısıyla sunulan kampanya, Resident Evil Village olaylarından 16 yıl sonra Ethan’ın kızı Rosemary Winters’ı takip ediyor. Mantar kökü Megamycete’nin çarpık ve çarpık bölgesini keşfeden Rose, korkularını yenmeli ve gelen zombi benzeri düşmanları savuşturmalıdır.

Resident Evil Village: Gold Edition PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series S/X için 28 Ekim’de çıkıyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory