Ryan Gosling’in “güçlü” MCU kötü adam rolü için söylentisi var

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-21T11:14:50 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-21T11:14:59 Ryan Gosling’in MCU’ya inanılmaz derecede güçlü bir kötü adam olarak katıldığı söyleniyor. Ryan Gosling, Oscar adayı müzikallerden romantik komedilere ve Blade Runner 2049 gibi pek çok cesur aksiyon serisine kadar pek çok rolde oynadı. Görünüşe göre yıldız, görünüşe göre Hollywood’un çoğunluğu olan Marvel Sinematik Evreni’ni çeken kadroya […]

Ryan Gosling’in “güçlü” MCU kötü adam rolü için söylentisi var

Yayınlanan: 2022-11-21T11:14:50

Güncellenmiş: 2022-11-21T11:14:59

Ryan Gosling’in MCU’ya inanılmaz derecede güçlü bir kötü adam olarak katıldığı söyleniyor.

Ryan Gosling, Oscar adayı müzikallerden romantik komedilere ve Blade Runner 2049 gibi pek çok cesur aksiyon serisine kadar pek çok rolde oynadı.

Görünüşe göre yıldız, görünüşe göre Hollywood’un çoğunluğu olan Marvel Sinematik Evreni’ni çeken kadroya katılıyor.

Sadece bu da değil, yeni bir söylentiye göre Gosling seride bir kahraman olmayacak, aslında büyük bir kötüyü oynayacak.

Ryan Gosling’in Thunderbolts filminin kötü adamı olduğu söyleniyor

Ünlü kepçe Daniel Richtman, Marvel’ın potansiyel olarak Ryan Gosling’in yaklaşan Thunderbolts filminde kötü adamı oynamasını hedeflediğini belirtti.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Kepçeci paylaştı Patreon 30 ila 50 yaşları arasında bir erkeği çağıran ve “çatışmalı ve güçlü bir kötü adam”, “kötü Süpermen” e benzer bir şey olarak tanımlanan film için bir rolün ilan edildiğini hesaba kattı.

Söylentiler Gosling’in önde olduğunu gösterirken, The Northman ününden Alexander Skarsgård da aday gibi görünüyor.

Ama hangi rolü oynayacaklardı? Görünüşe göre bu iki oyuncu potansiyel olarak Sentry adında güçlü bir Marvel kötü adamı olarak performans sergiliyor olabilir.

Sentry kimdir?

Robert Reynolds takma adıyla giden Sentry, Steve Rogers’a benzer bir süper serum enjekte edildi. Ancak Reynolds’a bu serum lisedeyken verilmişti ve bu, çok daha güçlü olması için tasarlanmış bir serumdu. Bahsedilen güç, “bir milyon patlayan güneşin gücü” olarak tanımlandı ve bu inanılmaz yeteneklerle Sentry, gittiği her yerde kitlesel yıkım yaratmayı başardı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

nöbetçi harikası yıldırımlarhayret

Dürüst olmak gerekirse, çoğu genellikle yer seviyesindeki kötü adamlarla uğraşan Thunderbolt’ların Süpermen kadar güçlü biriyle karşı karşıya gelmesi biraz tuhaf. Ancak Gosling roldeyse, bunun harika bir performans olacağını biliyoruz ve Sentry muhtemelen gerçekten korkutucu bir kötü adam olacak.

Thunderbolts, 26 Temmuz 2024’te sinemalarda prömiyer yapacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow