Samsung Galaxy S23 serisi sonunda bir lansman penceresine sahip

TL; DR Bir Kore yayını, Samsung Galaxy S23 serisinin lansman penceresini sızdırdı. Samsung’un amiral gemilerini Şubat ayının ilk haftasında duyurabileceği ve 17 Şubat’a kadar satışa çıkarabileceği bildiriliyor. Samsung’un Galaxy S23 serisinin lansmanını hızlandırdığı bildiriliyor. Yine de dramatik bir tercih değil. Kore yayınının bir raporuna göre ChosunSamsung, amiral gemilerini 2023’ün ilk haftasında piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu …

Samsung Galaxy S23 serisi sonunda bir lansman penceresine sahip

GALAXY S23 ULTRA yüzer

TL; DR

  • Bir Kore yayını, Samsung Galaxy S23 serisinin lansman penceresini sızdırdı.
  • Samsung’un amiral gemilerini Şubat ayının ilk haftasında duyurabileceği ve 17 Şubat’a kadar satışa çıkarabileceği bildiriliyor.

Samsung’un Galaxy S23 serisinin lansmanını hızlandırdığı bildiriliyor. Yine de dramatik bir tercih değil. Kore yayınının bir raporuna göre ChosunSamsung, amiral gemilerini 2023’ün ilk haftasında piyasaya sürmeyi planlıyor.

Bu yıl Samsung, 9 Şubat’ta Galaxy S22 serisini duyurdu ve sonunda 25 Şubat’ta telefonları piyasaya sürdü. Bu, Galaxy S23 modellerinin önceki modellerinden yalnızca birkaç gün önce duyurulacağı anlamına geliyor.

Bu, Samsung’un yeni Galaxy S amiral gemilerini piyasaya sürdüğü en hızlı değil. Galaxy S21 serisi, COVID-19 salgını nedeniyle geçen yıl Ocak ayında piyasaya sürülme rekorunu elinde tutuyor.

Ayrıca Samsung’un Galaxy S23 lansmanını hızlı takip ettiğini ilk kez duymuyoruz. Başka bir Koreli çıkış Eylül ayında iddia etti. Ancak, o sırada tam başlatma penceresini bilmiyorduk.

Chosun Daralan küresel akıllı telefon pazarının Samsung’un Galaxy S23 serisinin lansmanını yükseltme kararını etkilediğini bildirdi. Şirketin, cihazları tanıtmak için Şubat ayı başlarında San Francisco’da bir Unpacked etkinliği düzenlemesi bekleniyor.

Teknory