Samsung görünüşe göre Apple’ın ilk katlanabilirinin iPhone olmayacağını biliyor –

Ryan Whitwam / Android Otoritesi TL; DR Samsung’un Apple’ın 2024’te katlanabilir bir tablet veya dizüstü bilgisayar piyasaya sürmesini beklediği bildiriliyor. Şirketin tahmini (veya bilgisi), böyle bir cihazın 2025’te piyasaya sürüleceğine dair önceki iddiaları çürütüyor. Samsung’un Apple’ın ilk katlanabilir cihazının bir akıllı telefon olmayacağının farkında olduğu bildiriliyor. Göre ElekSamsung’un mobil bölümü geçtiğimiz günlerde tedarikçilerle bir toplantı …

Samsung görünüşe göre Apple’ın ilk katlanabilirinin iPhone olmayacağını biliyor –

Galaxy Z Fold 4'ü tutmak ve S Pen ile not almak

Ryan Whitwam / Android Otoritesi

TL; DR

  • Samsung’un Apple’ın 2024’te katlanabilir bir tablet veya dizüstü bilgisayar piyasaya sürmesini beklediği bildiriliyor.
  • Şirketin tahmini (veya bilgisi), böyle bir cihazın 2025’te piyasaya sürüleceğine dair önceki iddiaları çürütüyor.

Samsung’un Apple’ın ilk katlanabilir cihazının bir akıllı telefon olmayacağının farkında olduğu bildiriliyor. Göre ElekSamsung’un mobil bölümü geçtiğimiz günlerde tedarikçilerle bir toplantı yaptı ve Apple’ın ilk katlanabilir cihazını 2024’te piyasaya sürmesini beklediğini söyledi. Şirkete göre bu bir iPhone değil, tablet veya dizüstü bilgisayar olacak.

Bu, katlanabilir bir iPad hakkında fısıltıları ilk kez duymuyoruz. Analist firması CCS Insights da yakın zamanda, mevcut trendi bozan katlanabilir bir iPhone’dan önce katlanabilir bir Apple tabletinin gelebileceğini söyledi.

“Katlanan bir iPhone, Apple için çok yüksek risk teşkil edecek. CCS Insight Araştırma Şefi Ben Wood, “İlk olarak, mevcut iPhone’ları yamyamlaştırmamak için inanılmaz derecede pahalı olması gerekir” dedi. CNBC Ekimde.

Apple’ın katlanabilir telefonu bir süredir konuşuluyordu ancak şirket, katlanabilir alandaki çabaları hakkında somut bir detay paylaşmadı. Yine de, özellikle ilk kez ürünlerse, piyasaya sürülmemiş cihazların ayrıntılarını önceden ifşa etmek Apple’ın aksine.

Görünüşe göre Samsung, katlanabilir pazarda rekabete hazırlanıyor.

Bu arada, ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo (aracılığıyla 9to5Mac) Apple’ın 2025’e kadar katlanabilir bir iPhone piyasaya sürmeyeceğine inanıyor. Ayrıca cihazın bir iPad-iPhone hibriti olabileceğini öne sürdü.

Bununla birlikte, Samsung’un ezeli rakibi uzaya girmeye hazırlanırken katlanabilir pazarında rekabete hazırlanıyor gibi görünüyor. Şirket ayrıca, 20’li ve 30’lu yaşlarındaki Güney Koreli iPhone kullanıcılarının cihazlarını Samsung’un katlanabilir telefonlarına öncekinden üç ila dört kat daha yüksek bir oranda değiştirdiklerini de paylaştı.

Samsung ayrıca katlanabilir akıllı telefon kullanıcılarının %90’ının bir sonraki cihazları için de form faktörüne bağlı kalmasını bekliyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow