Samsung, kararlı Android 13 güncellemesini Galaxy S20 serisine sundu

Eric Zeman / Android Otoritesi TL; DR One UI 5’in kararlı sürümü Galaxy S20 serisi için geldi. Güncelleme ayrıca Ekim ayının güvenlik yamasını da içerecek. Güncelleme, diğer bölgelerle birlikte Almanya ve İsviçre için kullanılabilir. Samsung’un Android 13 güncellemesinin kararlı sürümünün kullanıma sunulması devam ediyor. Uzun zamandır beklenen büyük işletim sistemi güncellemesine erişen en son telefonlar …

Samsung, kararlı Android 13 güncellemesini Galaxy S20 serisine sundu

Samsung Galaxy S20 Ultra açılı yüz

Eric Zeman / Android Otoritesi

TL; DR

  • One UI 5’in kararlı sürümü Galaxy S20 serisi için geldi.
  • Güncelleme ayrıca Ekim ayının güvenlik yamasını da içerecek.
  • Güncelleme, diğer bölgelerle birlikte Almanya ve İsviçre için kullanılabilir.

Samsung’un Android 13 güncellemesinin kararlı sürümünün kullanıma sunulması devam ediyor. Uzun zamandır beklenen büyük işletim sistemi güncellemesine erişen en son telefonlar Galaxy S20 serisidir.

Samsung, Ekim ayında Android 13 güncellemesi One UI 5’in kararlı sürümünü kullanıma sunmaya başladı. İlk olarak Galaxy S22 serisi için gelmesine rağmen, şirket şimdi güncellemeyi daha fazla cihaz için yayınlıyor. Bugün, güncelleme Galaxy S21 serisi ve Galaxy 20 Note serisinde bulundu. Görünüşe göre şimdi Galaxy S20 serisi de günümüzün güncelleme çılgınlığına katılıyor. SamMobile.

Şu anda One UI 5, Almanya ve İsviçre’de Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra sahipleri için hazır görünüyor. Şu anda yalnızca bu konumlarda mevcut olsa da, güncelleme kısa süre sonra diğer pazarlara da gelecektir. Güncelleme, Android 13’ün sunduğu tüm iyileştirmelerin yanı sıra Samsung cihazlarına özgü bazı ek avantajları getirecek.

One UI 5 güncellemesine, Ekim ayının 2022 güvenlik yaması eklenecek. 4G Galaxy S20 serisi için, kullanıcılar G98xFXXUFGVJE donanım yazılımı sürümünü almayı bekleyebilirler. 5G varyantları bunun yerine G988BXXUFGVJE donanım yazılımı sürümünü alacak.

Almanya veya İsviçre’de yaşıyorsanız ve bir Galaxy S20 cihazınız varsa One UI 5’i hemen indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Ayarlarınıza gitmek. Oradan, Yazılım güncellemesini arayın ve ardından İndir ve yükle üzerine dokunun. Bundan sonra, telefonunuz gerisini halledecektir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow