Samsung, katlanabilir bir iPad’in yolda olduğuna inanıyor

Apple’ın akıllı cihaz alanındaki rakiplerinden biri, görünüşe göre katlanabilir bir iPad’in yolda olduğunu düşünüyor. Samsung’un Ekim ayında tedarikçilerle yaptığı bir toplantıda, Apple’ın 2024’te katlanabilir pazara katılacağına inandığını paylaştığı bildirildi. Elek. Ancak Samsung, Apple’ın katlanabilir bir iPhone ile çıkış yapmayacağını düşünüyor; bunun yerine katlanabilir bir tablet olacak ve Apple’ın ürettiği tek tablet iPad. AYRICA BAKINIZ: Samsung …

Samsung, katlanabilir bir iPad’in yolda olduğuna inanıyor

Apple’ın akıllı cihaz alanındaki rakiplerinden biri, görünüşe göre katlanabilir bir iPad’in yolda olduğunu düşünüyor.

Samsung’un Ekim ayında tedarikçilerle yaptığı bir toplantıda, Apple’ın 2024’te katlanabilir pazara katılacağına inandığını paylaştığı bildirildi. Elek. Ancak Samsung, Apple’ın katlanabilir bir iPhone ile çıkış yapmayacağını düşünüyor; bunun yerine katlanabilir bir tablet olacak ve Apple’ın ürettiği tek tablet iPad.

AYRICA BAKINIZ:

Samsung Galaxy Z Fold 4, tabletleri geçmişte bırakıyor

Bu, başka bir yakın tarihli raporu yedekler CNBChangi piyasa firması CCS Insight ayrıca katlanabilir bir iPad’in 2024’te piyasaya sürüleceğini öngördü.

Katlanabilir bir iPad söylentileri en az üç yıldır ortalıkta dolaşıyor. 2019’da geri döndü, IHS Markit analisti Jeff Lin, Apple’ın 2020’yi “en kısa sürede” başlatabileceğini tahmin etti. Açıkçası, bu olmadı. Bu raporun tamamen yanlış olup olmadığı veya Apple’ın planları bazı teknik sorunlar ve COVID-19 kombinasyonu tarafından karıştırılmış olsa da, iPhone üreticisinden hala katlanabilir bir cihaz görmedik.

Yine de Samsung’un bizim bilmediğimiz bir şey bildiğini düşünmek mantıksız değil. Bu şirket, son birkaç yılını aşağıdaki gibi katlanabilir cihazları piyasaya sürmek ve yinelemek için harcadı. Galaxy Z Çevirme ve Galaxy Z Katlama çizgiler, görünür başarıya. Samsung, katlanabilir satışların 2025 yılına kadar toplam satışlarının yarısını oluşturacağını ve en yeni Flip and Fold cihazlarının Avrupa’da oldukça iyi performans gösterdiğini tahmin ediyor. Kore Times.

Belki de Apple, yakında katlanabilir trene atlayacak. Umarım, o zamana kadar daha fazla uygulama bükülen ekranlardan yararlanır.

Teknory