Samsung, One UI 5 sunumunu çok yakında tamamlayabilir

Samsung, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesiyle çok yakında ve güncellemeyi şimdiden birçok cihaza getiriyor. En yeni amiral gemisi telefonlardan eski bütçeli telefonlara, şirketin desteklenen cihazlar açısından lider olmadığını iddia etmek zor. Şimdi, Samsung Electronics yöneticisi Sally Hyesoon Jeong, SamMobile yıl bitmeden Android 13 güncellemesini desteklenen tüm akıllı telefonlara getirmeyi umduğunu söyledi: Başlıca modeller […]

Samsung, One UI 5 sunumunu çok yakında tamamlayabilir

Samsung, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesiyle çok yakında ve güncellemeyi şimdiden birçok cihaza getiriyor. En yeni amiral gemisi telefonlardan eski bütçeli telefonlara, şirketin desteklenen cihazlar açısından lider olmadığını iddia etmek zor.

Şimdi, Samsung Electronics yöneticisi Sally Hyesoon Jeong, SamMobile yıl bitmeden Android 13 güncellemesini desteklenen tüm akıllı telefonlara getirmeyi umduğunu söyledi:

Başlıca modeller için duyuruyu Samsung Üyeleri üzerinden zaten yaptık ve dünya çapındaki çoğu pazarda lansman yapılıyor. Bununla birlikte, mühendislik ve ürün yönetimi açısından, uygun olan her model için kesin bir tarih vermek mümkün değil, ancak bu yıl içinde lansmanı tamamlamak istiyoruz.

Bu, şirketin One UI 5’i tüm uygun el cihazlarına getirmek için bir aydan biraz fazla olduğu anlamına gelir. Ancak Samsung şimdiden etkileyici bir hız gösterdi, bu yüzden bu hedefe gerçekten ulaşırsa şaşırmayız.

Bunu söylerken, hızlı bir güncelleme sunumuyla ilgili bir endişe, büyük hataların çatlaklardan geçebileceğidir. Hyesoon Jeong, “hızdan ödün vermeden en güvenilir şekilde güncellemeleri sağlamak için bilinçli bir karar alındığını” söyleyerek bunu kabul etti.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow