Satıştaki Google Pixel cihazları: 100 ABD dolarına varan tasarruf edin

Kara Cuma değil henüz, ancak Amazon, Google Pixel koleksiyonunda telefonlar, kılıflar, kulaklıklar ve saatler dahil olmak üzere ciddi şekilde imrenilecek bazı anlaşmalar yaptı. İşte favorilerimizden bazıları: Google’ın Pixel 7 serisi, geçtiğimiz Ekim ayında piyasaya çıktığından beri, inanılmaz hızlı işlemcisinden etkileyici kamera hoparlörlerine kadar her şeyiyle övüldü ve bu günlerde Android telefonlar söz konusu olduğunda gerçekten… Okumaya devam et Satıştaki Google Pixel cihazları: 100 ABD dolarına varan tasarruf edin

Satıştaki Google Pixel cihazları: 100 ABD dolarına varan tasarruf edin

Kara Cuma değil henüz, ancak Amazon, Google Pixel koleksiyonunda telefonlar, kılıflar, kulaklıklar ve saatler dahil olmak üzere ciddi şekilde imrenilecek bazı anlaşmalar yaptı. İşte favorilerimizden bazıları:


Google’ın Pixel 7 serisi, geçtiğimiz Ekim ayında piyasaya çıktığından beri, inanılmaz hızlı işlemcisinden etkileyici kamera hoparlörlerine kadar her şeyiyle övüldü ve bu günlerde Android telefonlar söz konusu olduğunda gerçekten en üst sıralarda yer alıyor. Karışıma Google Pixel Buds’ın “göze çarpmayan uyumunu” ekleyin ve temelde cennette yapılmış bir eşleşmeye sahip olursunuz … yani fiyatı bir yana.

Neyse ki, epik bir Kara Cuma olacağı kesin olandan önce Amazon, Google Pixel hattında birkaç ciddi harika fırsat açıkladı. İşte favorilerimizden bazıları.

En iyi telefon anlaşması

neden onu seviyoruz

Bu, yeni G2 Sensör Çipini (aka önceki Google Pixel 6’dan yüzde 60’a kadar daha hızlı işleme) içeren yeni Google Pixel 7’de gördüğümüz en iyi fırsatlardan biri. Google Pixel 7 ile bazı eğlenceli, yeni kamera özelliklerine de sahip oluyorsunuz: Çekiminizdeki tüm engelleri kaldırmak için Sihirli Silgi, net hareketli çekimler için Hareket Modu ve değerli köpeğinizin biraz hareket etmesi durumunda fotoğrafların bulanıklığını kaldıran Fotoğraf Unblur var. atış yapmadan önce çok erken. Kolay kaydırma ve tutma için geniş, 6,3 inç ekrana sahip süper hafif bir telefon. 500 doların altında, bu fiyata bu kalitede bir telefon bulmak zor.

En iyi durum anlaşması

neden onu seviyoruz

Google Pixel 6a’nızdan uzaklaşmak istemiyorsanız (ve bu tamamen sorun değil), en azından onu koruduğunuzdan emin olun. Bu kullanışlı kılıf, telefonunuzu çizilmelere ve düşmelere karşı koruyan yükseltilmiş kenarlara ve renk düzenine derinlik katan iki tonlu bir tasarıma sahiptir. %30’dan fazla geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır, telefonunuz için harikadır ve çevre: Sevilmeyecek ne var?

En iyi kulaklık anlaşması

neden onu seviyoruz

Pixel’inizle mükemmel şekilde eşleşen bir çift kulaklık istiyorsanız, Google Pixel Buds A Serisi tam bir rüya: Geçen baharda piyasaya sürüldü ve “AirPod’larıma aşık oldum” diyen teknoloji muhabirimiz Alex Perry’nin dikkatini çekti. çünkü her zaman biri düşecekmiş gibi hissettim. Pixel Buds için bu doğru değildi. Kulağınızda olduklarını zar zor fark edeceksiniz.” Canlı 12 mm dinamik hoparlörleri karışıma ekleyin ve bazı terli egzersizler sırasında bile saatlerce net ses elde edin.

En iyi akıllı saat fırsatı

neden onu seviyoruz

Apple Watch’a göre çok daha ucuz bir alternatif olan Google Pixel Watch, bir akıllı saatin yapması gereken her şeyi yapmanızı sağlar: E-postaları kontrol edin, çağrıları yanıtlayın ve sağlık ve zindelik takibi için kusursuz Fitbit entegrasyonunu kullanın. Ayrıca bu saatin bir teknoloji ürünü olmaktan çok bir saat gibi görünmesini sağlayan dairesel görünümünü de seviyoruz.

Teknory