Savage Salvation’ın fragmanında bir adam öfkeye kapılıyor

Piyasada bu kadar çok bağımsız film varken, umut vadeden bazı filmlerin izini kaybetmek çok kolay. vahşi salya Bununla birlikte, yapımcıların birçok büyük stüdyo filmini kıskandıracak bir oyuncu kadrosu oluşturdukları için bu kaderi yaşaması pek olası değil. HBO şovunda Richard Harrow kadar harika bir şekilde çekici olan Jack Huston tahta imparatorluğu, Robert De Niro ve John […]

Savage Salvation’ın fragmanında bir adam öfkeye kapılıyor

Piyasada bu kadar çok bağımsız film varken, umut vadeden bazı filmlerin izini kaybetmek çok kolay. vahşi salya Bununla birlikte, yapımcıların birçok büyük stüdyo filmini kıskandıracak bir oyuncu kadrosu oluşturdukları için bu kaderi yaşaması pek olası değil.

HBO şovunda Richard Harrow kadar harika bir şekilde çekici olan Jack Huston tahta imparatorluğu, Robert De Niro ve John Malkovich’in karşısında başrolü üstleniyor. Huston, daha iyi bir yaşam hayali nişanlısı Ruby Red’in (Willa Fitzgerald) trajik ölümüyle sona eren bir adam olan Shelby John’u canlandırıyor.

Yukarıdaki fragmanda gösterildiği gibi, Shelby ve Ruby derinden aşıktı ve aynı zamanda kendi hayatlarında yaptıkları şeylerden derinden utandılar. Bu yüzden kasabayı atlamak ve bağımlılıklarını ve diğer sorunları geride bırakabilecekleri başka bir yere başlamak istediler. Ne yazık ki, Ruby bu planın gerçekleşmesi için yeterince uzun yaşamadı. Ve kederi içinde, Shelby yerel yasadışı uyuşturucu operasyonunun üyelerini avlamayı ve Ruby’nin intikamını almak için hepsini öldürmeyi kendine görev edindi.

Sheriff Church (De Niro) Shelby’nin kötü durumuna sempati duyuyor, ama aynı zamanda Shelby öfkesini ve hayal kırıklığını Ruby’nin hayatını iddia eden ilaçlarla bağlantısı olan bulduğu herkesten çıkardığı için görünüşte birkaç adım geride. Ve Shelby dikkatli olmazsa, intikamı onun hayatını da alacak.

Vahşi Kurtuluş'ta Jack Huston.

Malkovich filmde Ruby’nin ağabeyi Peter, Darlene rolünde Winter Ave Zoli, Jess rolünde Lindsay Pulsipher, Annie rolünde Katalina Viteri, Darius rolünde Clay Wilcox ve Coyote rolünde Quavo Quavo rol alıyor.

Randall Emmett, Adam Taylor Barker ve Chris Sivertson’ın senaryosunu yazdığı filmi yönetti. vahşi kurtuluş 2 Aralık’ta sinemalarda ve dijital olarak yayınlanacak.

Editörün Önerileri


Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow