Sea of ​​Thieves, Kaptanlık Güncellemesi ile büyük gemi özelleştirme yükseltmeleri alıyor

Her üç ayda bir Rare, Sea of ​​Thieves içeriğinin yeni bir sezonunu büyük bir güncellemeyle başlatıyor ve Sezon 7 biraz ertelenmiş olsa da, neredeyse ilk kez kullanıma hazır.

Sea of ​​Thieves, Kaptanlık Güncellemesi ile büyük gemi özelleştirme yükseltmeleri alıyor

Uzun zamandır gelecek olan Kaptanlık Güncellemesi 4 Ağustos'ta düşüyor ve Xbox stüdyosu bugün taşıyacağı büyük değişiklikleri detaylandırdı . Temelde kişiselleştirme odaklı bir güncelleme olduğundan, topluluk tarafından yıllardır istenen birçok değişikliği taşıyor.

Sezon 7'den itibaren oyuncular, belirli bir freebie kullanmak yerine bir oturuma başlarken oyun içi Altın ile bir gemiyi kalıcı olarak satın alabilecekler. Bu onları satın alınan geminin "Kaptanı" yapar, gemiyi adlandırmalarına (krette gösterilir) ve Kaptanlar Kabini odasındaki önceden statik öğelerin çoğunu özelleştirmelerine olanak tanır.

Kaptan Koltuğu ve Yataktan kilim ve duvarlara kadar her şey tamir edilebilir. Sert denizler ve savaşlar sırasında işler yerinden oynayabilir, ancak kullanışlı bir "ayarlama" istemi, rahatsız korsanların onları orijinal durumlarına döndürmelerine izin verecektir. Artık gemi durumları da kaydedilebilir, bu da kaptanların gemilerinin görünümünü (hatta savaş yaralarını) oturumdan oturuma sabit tutmasına izin verir.

Kaptanlar ayrıca mürettebatlarının tam olarak ne tür seferlere çıkmalarını istediklerini seçebilir ve hatta toplama aşamasını atlamak için doğrudan gemiye top mermisi, tahta ve diğer kaynakları satın alabilirler. Artık tüm karakollarda yeni bir NPC fraksiyonu da bulunabilir, ancak diğerlerinden farklı olarak, Egemenler yalnızca Kaptanlı mürettebatlarla ilgilenecek ve her bir türü aramak zorunda kalmadan tüm ganimetleri tek bir yerden ellerine boşaltmalarına izin verecek. Ticaret Şirketinin.

Özelliklerin ve değişikliklerin tam listesi, şu anda PC, Xbox One ve Xbox Series X|S platformlarında 4 Ağustos'ta yapılması planlanan Sezon 7 güncellemesiyle birlikte gelecek yama notlarında yer alacak.