Seçeneklerde genişlemek üzere olan Google Mesajları tepkileri

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Google Mesajlar tepkileri değişiyor. Uygulamanın beta sürümü, belirli kullanıcıların tepki olarak yalnızca mevcut yedi Emojiyi değil, herhangi bir Emojiyi seçmesine izin veriyor. Bu değişikliğin önümüzdeki haftalarda genel kullanıma sunulması muhtemeldir. Bir Google Mesajlar kullanıcısıysanız, belirli RCS mesajlarına bir Emoji kullanarak tepki verebilmeyi seviyorsunuzdur. Birinin mesajına ???? eklemek, gerçek bir […]

Seçeneklerde genişlemek üzere olan Google Mesajları tepkileri

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Google Mesajlar tepkileri değişiyor.
  • Uygulamanın beta sürümü, belirli kullanıcıların tepki olarak yalnızca mevcut yedi Emojiyi değil, herhangi bir Emojiyi seçmesine izin veriyor.
  • Bu değişikliğin önümüzdeki haftalarda genel kullanıma sunulması muhtemeldir.

Bir Google Mesajlar kullanıcısıysanız, belirli RCS mesajlarına bir Emoji kullanarak tepki verebilmeyi seviyorsunuzdur. Birinin mesajına ???? eklemek, gerçek bir yanıt yazmaktan çok daha kolay ve basittir.

Ancak sorun şu ki, Google Mesajlar tepkileri şu anda yalnızca yedi seçenekle sınırlı: ????,????,????,????,????,???? ve????. Bunların hepsi iyi seçimler olsa da, her durum için geçerli değildir. Ya “Bilmiyorum” anlamına gelen bir Emoji ile yanıt vermek istersen? Ya da belki “bu beni acıktırıyor” anlamına gelen bir kelime? İşe yarayacak bu yedi seçenekte hiçbir şey yok.

Neyse ki, Google bunu düzeltmeye hazırlanıyor gibi görünüyor. tarafından tespit edildiği gibi 9to5Google, Mesajlar uygulamasının belirli beta kullanıcıları, bir RCS mesajına uzun bastığınızda açılır çubukta görünen yeni bir dizi seçenek görüyor. Yeni menü ????’yi değiştirir ve tam Emoji seçiciyi getiren yeni bir simgeyle değiştirir. Bu, bir mesaja yalnızca yedi değil, mevcut yüzlerce Emojiden herhangi biriyle tepki vermenize olanak tanır.

Google Mesajları tepkileri: Ne zaman gelecekler?

9to5Google aslında bunu Eylül ayında bir tanesinde fark ettim APK yırtılmaları. Ancak, bunun beta kanalında test edildiğini ilk kez görüyoruz. Bu özelliğin geniş çekiciliği ve test edilme hızı göz önüne alındığında, uygulamanın kararlı sürümüne geçme olasılığı yüksektir.

Bunun önümüzdeki haftalarda Mesajlar’ın standart bir parçası olmasını bekliyoruz. Ancak, kesin bir şey söylemeden önce Google’ın bu Google Mesajları tepkilerini resmi olarak duyurmasını beklememiz gerekecek.

Teknory