Selena Gomez, Justin Bieber ve DJ Snake’in Let Me Love’ından neden ayrıldığını açıklıyor…

4 Kasım 2022, 16:19 Selena Gomez başlangıçta DJ Snake’in ‘Let Me Love You’ şarkısının bir versiyonunu kaydetti ama sonunda yayınlamamaya karar verdi. Selena Gomez, DJ Snake’in ‘Let Me Love You’ şarkısında Justin Bieber ile neden işbirliği yapmadığını açıkladı. Selena Gomez’in hayranları, 30 yaşındaki Gomez’in, eski sevgilisi Justin Bieber şarkının kendi versiyonunu yayınlamadan önce DJ Snake’in …

Selena Gomez, Justin Bieber ve DJ Snake’in Let Me Love’ından neden ayrıldığını açıklıyor…

4 Kasım 2022, 16:19

Selena Gomez başlangıçta DJ Snake’in ‘Let Me Love You’ şarkısının bir versiyonunu kaydetti ama sonunda yayınlamamaya karar verdi.

Selena Gomez, DJ Snake’in ‘Let Me Love You’ şarkısında Justin Bieber ile neden işbirliği yapmadığını açıkladı.

Selena Gomez’in hayranları, 30 yaşındaki Gomez’in, eski sevgilisi Justin Bieber şarkının kendi versiyonunu yayınlamadan önce DJ Snake’in ‘Let Me Love You’ şarkısının bir versiyonunu kaydettiğini zaten biliyorlar. Aslında, Selena 2016’da Snapchat’inde ‘Let Me Love You’ versiyonunun alıntılarını oynadı ve DJ Snake de o yılın ilerleyen saatlerinde sosyal medya hesaplarında demodan alıntılar yayınladı.

Şimdi, Selena yeni belgeselinde iptal edilen işbirliğini ele alıyor gibi görünüyor. Selena Gomez: Aklım ve Ben.

DEVAMINI OKU: Selena Gomez, bipolar teşhisi konmadan önce intiharı düşündüğünü söyledi

Selena Gomez, Justin Bieber ve DJ Snake'in Let Me Love You'dan neden ayrıldığını açıklıyor

Selena Gomez, Justin Bieber ve DJ Snake’in Let Me Love You’dan neden ayrıldığını açıklıyor.

Resim: Nadir Güzellik için Presley Ann/Getty Images, Met Museum/Vogue için Dimitrios Kambouris/Getty Images


Belgesel, Selena’nın bir Revival Tour provasından sonra yıkıldığı bir sahne içeriyor. Arkadaşlarıyla birlikte ağlayarak şöyle diyor: “Bu çok kötü. Her şey çok kötü görünüyor. Ne bok yediğim hakkında hiçbir fikrim yok… Baskı çok fazla. John’u hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum. [Janick, Interscope CEO]. Kahrolası bir Disney çocuğuyla anlaştığını düşünmesini istemiyorum.”

Daha sonra, ‘Seni Sevmeme İzin Ver’de olması gereken bir özelliği referans alıyor gibi görünüyor. Selena şöyle diyor: “Bu da berbat, çünkü şarkının tamamı gibi. [John] Bu sabah beni Justin’le olan şarkı hakkında aradı ve ‘tek başıma ne zaman yeterince iyi olacağım? Ne zaman tek başıma iyi olacağım, kimsenin ilişkiye girmesine ihtiyaç duymadan?'”

Zamanlamaya ve Selena’nın yorumlarına dayanarak, DJ Snake ilk başta Justin ve Selena düeti olarak ‘Let Me Love You’yu yayınlayacakmış gibi görünüyor. Ancak Selena, kariyerini Justin’s ile karıştırmamaya karar verdi.

Selena daha sonra ilişkilerine atıfta bulunarak şöyle diyor: “Kimsenin bırakmak istemediği geçmiş bir ilişki beni rahatsız etti.” Selena daha sonra bu ilişkiye veda etmek için ‘Lose You to Love Me’ yazdı.

Selena daha sonra DJ Snake ile ‘Taki Taki’ ve ‘Selfish Love’da ortak çalışmaya devam etti.

DEVAMINI OKU: Selena Gomez, My Mind & Me sözlerinin ardındaki hareketli anlamı açıklıyor

Süre Aklım ve Ben Selena’nın müzik kariyerine değiniyor, ağırlıklı olarak hayranlara onun ruh sağlığı yolculuğuna daha derin bir bakış açısı sağlıyor. Belgesel, Selena’nın psikozla ilgili deneyimlerini ve bipolar bozukluk teşhisini araştırıyor. Film, ham dürüstlüğü ve güçlü mesajıyla eleştirmenlerden büyük beğeni topladı.

İzleyebilirsin Selena Gomez: Aklım ve Ben şu anda Apple TV+’da.

Teknory