Silent Hill f: çıkış tarihi, fragmanlar, oynanış ve daha fazlası

Silent Hill hayranlarına Ekim 2022’de umduklarından daha fazlasını verdiler. Konami, sadece bir değil dört oyunun (başka bir uzun metrajlı filmle birlikte) ortaya çıktığı bir Silent Hill vitrinine ev sahipliği yaptı. dışında Sessiz Tepe 2 remake, diğer üç oyunun tümü, beğenilen korku serisine yepyeni girişler. Tüm bu duyurular arasında, çoğu kişinin en heyecan verici olduğunu düşündüğü, […]

Silent Hill f: çıkış tarihi, fragmanlar, oynanış ve daha fazlası

Silent Hill hayranlarına Ekim 2022’de umduklarından daha fazlasını verdiler. Konami, sadece bir değil dört oyunun (başka bir uzun metrajlı filmle birlikte) ortaya çıktığı bir Silent Hill vitrinine ev sahipliği yaptı. dışında Sessiz Tepe 2 remake, diğer üç oyunun tümü, beğenilen korku serisine yepyeni girişler. Tüm bu duyurular arasında, çoğu kişinin en heyecan verici olduğunu düşündüğü, gizemli bir şekilde başlıklı olanıdır. Sessiz Tepe f.

Vitrinde gösterilen hiçbir oyunda bir teaser veya kısa fragmandan daha fazlası olmasa da, elde ettiğimiz görünüm Sessiz Tepe f, ayrıca ortaya çıkan bazı ekstra ayrıntılar, seriden bazı çok ilginç şekillerde büyük bir ayrılma olarak öne çıkıyor. Tıpkı itibari kasabanın kendisi gibi, Sessiz Tepe f ayrıntılarının çoğunu kalın bir sis tabakasının arkasına saklıyor. Bu korku başlığı hakkında bildiğimiz her şey için, paylaşılanların bir dökümünü burada bulabilirsiniz.

daha fazla okuma

Yayın tarihi

Sisli bir Japon kasabası.

ne yazık ki Sessiz Tepe f bir çıkış tarihi veya penceresi olmadan duyuruldu. Fragmanın gerçek bir oyun görüntüsü olmadığı ve çok sayıdaki yayınlarını en azından biraz aralık bırakmak istemelerini beklediğimiz için, bunu tahmin ediyoruz. Sessiz Tepe f iki veya daha fazla yıl gelmeyecek.

Platformlar

Kapının yanında sisli bir gölde bir kız.

Biraz şaşırtıcı, Sessiz Tepe f ayrıca herhangi bir platformda listelenmedi. Mevcut nesil konsollara geleceğini varsayabiliriz, ancak herhangi birine özel olup olmayacağı görülecektir.

Römorklar

SILENT HILL f ​​Fragmanı (4K:TR) | KONAMI

için teaser fragmanı Sessiz Tepe f çok bir ton parçası ama gösterdiği şeyde çok önemli bilgiler veriyor.

İlk çekimler, dizi için bir ilk olan Japonya’nın ortamını oluşturuyor. Silent Hill hiçbir zaman açıkça yerleştirilmese de, ABD’de her zaman kuzeydoğudaki bir kasaba olmuştur, bu nedenle bu, normal ortamdan oldukça farklı olacaktır.

Ortam kurulduktan sonra, garip kırmızı çiçeklerle dolup taşan kırık bir türbenin – ya da belki bir mezar taşının – yanında duran okul üniformalı bir kız görüyoruz. Kasabada şaşkınlık içinde yürümeye başlar, arkasında bir pipo sürükler. Kırmızı kökler veya asmalar sürünerek binaları örtmeye başlar. Kıza geri döndüğümüzde yaralı görünüyor ve kırmızı sarmaşıklar duvarlardan ona uzanmaya başlıyor. Ellerinden kurtulur ve karanlığa doğru koşar.

Sonraki çekimler inanılmaz derecede rahatsız edici. Kapana kısılmış kız, derisindeki deliklerden aynı kırmızı sarmaşıkları filizlendirmeye başlar. Büyürler ve çiçek açarlar, yüzünün alt yarısı hariç her şeyi kaplarlar… ta ki yüzü düşene kadar.

Bunu izlemeyi başardıysanız ve hala ilgileniyorsanız, vitrinden birkaç bilgi daha çıktı. Birincisi bu Sessiz Tepe f 1960’ların Japonya’sında geçecek ve Ryukishi07 tarafından yazılacak. Bu, birçok beğenilen görsel korku romanının yazarıdır. Ağladıklarında Higurashi, Ağladıklarında Umineko, ve Ağladıklarında Ciconia. Bilmeyenler için, When They Cry oyunları, özellikle ilki, okul çağındaki çocukları içeren korku ve gizem unsurlarıyla çok sevilir.

Unutulmaması gereken tek şey geliştirici Neobards. Bu stüdyo Tayvan merkezlidir ve esas olarak geliştirme çalışmalarıyla tanınır. Resident Evil: Ters ve Resident Evil Direnişi.

Oynanış

Bir tapınağa bakan bir kız.

Hiçbir oynanış gösterilmedi ve fragmanda nasıl olabileceğine dair gerçek bir ipucu bile yoktu. Çok fazla keşif içeren üçüncü şahıs bir oyun olacağını hayal ederdik, ancak şu anda bilmek imkansız.

çok oyunculu

Bir kızın ayağı kırmızı sarmaşıklara takıldı.

Neredeyse evrensel olarak hor görülenlerin dışında Silent Hill: Anılar Kitabı, serinin hiçbir zaman çok oyunculu bir unsuru olmadı. Geliştiricinin ana çıktısı önce Sessiz Tepe f çok oyunculu bir odak vardı, bu korku oyunu için tek oyunculu bir deneyime sadık kalacaklarından şüpheleniyoruz.

Ön sipariş

Üzgünüz, ancak ön sipariş veremezsiniz Sessiz Tepe f henüz. Onu tekrar görmemiz muhtemelen uzun zaman alacak ve sadece bir sürüm penceresi ile ön siparişler artmaya başlayabilir. Bu olduğunda, sizi güncel tutacağız.

Teknory