Silent Hill Townfall: Çıkış tarihi, fragmanlar, oynanış ve daha fazlası

Korku hayranları, Ekim 2022’de yapılan çok sayıda Silent Hill duyurusu sayesinde kutluyor. PT, ikonik hayatta kalma korku serisinin hayranları, dizinin bir daha geri dönüp dönmeyeceğini merak etti. Şimdi, birçok kişinin serideki en iyi oyun olarak kabul ettiği oyunun yeniden çevrimini almakla kalmıyoruz, Sessiz Tepe 2, ancak üç yeni Silent Hill oyunu da yolda. Yeniden yapılanmaya …

Silent Hill Townfall: Çıkış tarihi, fragmanlar, oynanış ve daha fazlası

Korku hayranları, Ekim 2022’de yapılan çok sayıda Silent Hill duyurusu sayesinde kutluyor. PT, ikonik hayatta kalma korku serisinin hayranları, dizinin bir daha geri dönüp dönmeyeceğini merak etti. Şimdi, birçok kişinin serideki en iyi oyun olarak kabul ettiği oyunun yeniden çevrimini almakla kalmıyoruz, Sessiz Tepe 2, ancak üç yeni Silent Hill oyunu da yolda. Yeniden yapılanmaya iyi bir bakış atmış olsak da, diğer başlıklar hala çok gizemli.

Silent Hill Kasabası bu yeni projelerin en ilginç ve gelecek vaat edenlerinden biridir. Teaser son derece kısa ve spekülasyon için biraz daha açık bırakılmış olsa da, ne tür bir oyun olacağına işaret edebilecek bazı ipuçları var. Gizemli Silent Hill kasabasına bir kez daha dalmaya hazırsanız, işte bildiğimiz her şey Silent Hill Kasabası.

daha fazla okuma

Yayın tarihi

Silent Hill Kasabası geçerli bir yayın tarihi veya yayın penceresi yok. Bildiğimiz tek şey, Yönetmen Jon McKellan’ın belirttiği duyuru akışı sırasında 2023’te daha fazlası gösterilecek. Buna dayanarak, 2024’ün bir sonraki gösterime bağlı olarak bir olasılık olmasıyla, bu oyunun gelecek yıl çıkmasını beklemiyoruz.

Platformlar

Masanın üzerinde bir CRTV.

Çevreleyen başka bir talihsiz gizem Silent Hill Kasabası oynayabileceğimiz platformlardır. Fragmanda hiçbir platform listelenmedi, yani herhangi birine veya hepsine gelebilir. Bunu zaten biliyoruz Sessiz Tepe 2 remake, PlayStation 5 konsoluna özel olacak.

Römorklar

SILENT HILL: Townfall Teaser Fragmanı (4K:TR) | KONAMI

için tek teaserımız Silent Hill Kasabası inanılmaz kısa ve şifreli.

Biri neden “buradasın” diye sorduğunda birkaç statik ve su görüntüsü alıyoruz. Aynı konuşmacıdan daha farklı görünen satırlar gelmeden önce “cezalandırılacaksınız” diyorlar. Öncelikle, bir masanın üzerinde, kıyıya periyodik kesintiler olan bir CRTV görüyoruz. Ekran statik ve bazı semboller ve renklerle yanıp sönüyor, belki de kodu çözülmeyi bekleyen bir mesajı saklıyor. Teaser, kumsalın kan kırmızısı bir görüntüsüyle sona eriyor.

Açıkçası, devam edecek fazla bir şey yok, oyunun Annapurna tarafından yayınlandığını ve No Code tarafından geliştirildiğini doğrulaması dışında. No Code daha önce çok iyi bilinen bazı korku oyunlarında çalışmamıştı. Anlatılmamış Hikayeler ve Gözlem.

Oynanış

CRTV'de bir koridorun görüntüsü.

Pekala, bir tür korku oyunu olmanın dışında, nasıl olduğunu söylemek imkansız. Silent Hill Kasabası aslında oynayacak. Bununla birlikte, No Code’un önceki oyunlarına benziyorsa, hikayeyle nasıl etkileşim kurduğunuz konusunda daha dolaylı bir rol oynadığınız macera oyunu türünde daha fazla olabilir.

çok oyunculu

No Code hiçbir zaman çok oyunculu bir oyun yapmamıştır ve seri kesinlikle bunun için oluşturulmamıştır, bu nedenle tahminde bulunma konusunda oldukça emin hissediyoruz. Silent Hill Kasabası çok oyunculu olmayacak.

Ön sipariş

Kan kırmızısı bir sahil.

Ne zaman olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok Silent Hill Kasabası mağazalara, hatta hangi platformlara geleceği. O zamana kadar ön siparişi ertelemek zorunda kalacağız.

Editörün Önerileri


Teknory