Sınırlı bir süre için bu en yüksek puanlı VPN’de bir yıllık %43 indirim kazanın

Muhtemelen internet servis sağlayıcılarının çevrimiçi davranışınızı takip ettiğini ve bunu pazarlamacılara sattığını duymuşsunuzdur. Bu reklamlar ilk başta iyi niyetli görünebilir, ancak çok geçmeden kendinizi çok sayıda alışveriş teklifinden ince bir şekilde etkilenmiş olarak bulabilirsiniz. Windscribe VPN, web’e her eriştiğinizde göz atmanızı gizli tutabilir ve bir yıllık Profesyonel Planlar, web’deki en iyi fiyat olan 39 ABD […]

Muhtemelen internet servis sağlayıcılarının çevrimiçi davranışınızı takip ettiğini ve bunu pazarlamacılara sattığını duymuşsunuzdur. Bu reklamlar ilk başta iyi niyetli görünebilir, ancak çok geçmeden kendinizi çok sayıda alışveriş teklifinden ince bir şekilde etkilenmiş olarak bulabilirsiniz. Windscribe VPN, web’e her eriştiğinizde göz atmanızı gizli tutabilir ve bir yıllık Profesyonel Planlar, web’deki en iyi fiyat olan 39 ABD Doları’na satışta.

G2’de 5 üzerinden 4,4 puan alan ve Tom’s Guide’da Çok İyi bir puan alan bu VPN, trafiğinizi Windscribe’ın dünya çapındaki sunucularından birine ileterek coğrafi içerik kısıtlamalarını atlamanıza olanak tanır. Bu, gerçek IP adresinizi gizler ve internete tamamen farklı bir yerden erişiyormuşsunuz gibi görünmenizi sağlar. Ayrıca Windscribe hiçbir etkinliğinizin kaydını tutmaz, bu nedenle sunuculardan birinin güvenliği ihlal edilirse verilerinizin açığa çıkması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Windscribe, bağlantılarınızı korumak için AES-256 şifrelemesi kullanır ve bilgisayar korsanlarının ve izleyicilerin bilgilerinizi gözetlemesini engeller. Ayrıca güvenlik duvarı, proxy ağ geçidi ve çok sayıda VPN protokolü gibi ek güvenlik özellikleri sunar. Hatta reklamları engelleyebilecek ve çerezleri silebilecek bir tarayıcı uzantısına sahip olacaksınız.

Sınırlı bir süre için, Macworld okuyucuları Windscribe VPN Pro’ya yalnızca 39 $ karşılığında abone olabilir.

Windscribe VPN Pro Planı – 39 $

Web’de Özel Olarak Gezin

Fiyatlar değişebilir.

Teknory