Skate, oynaması ücretsiz olacak ve tüm platformlarda çapraz oynama özelliğine sahip olacak

Skate'in kaykay dünyasına dönüş, birkaç yıldır EA'da çalışıyor ve hatta 2021'de yeni girişi geliştirmek için yepyeni bir stüdyo olan Full Circle'ı açıyor.

Skate, oynaması ücretsiz olacak ve tüm platformlarda çapraz oynama özelliğine sahip olacak

Bugün, dahil olan ekip proje hakkında bir güncelleme yaptı ve yeni Skate'in oynaması ücretsiz bir oyun olduğu gibi yeni bilgileri ortaya çıkardı .

Oyunun adı basitçe “ Skate. ”, daha önce görülen numaralı girişlerden çıkılıyor. Full Circle, orijinalin devamı, prequel veya yeniden yapımı olmak yerine yeni oyunu yeni içerik, oyun öğeleri, mevsimsel düşüşler ve daha fazlasıyla yıllar içinde oluşturmak istediği bir platform olarak açıkladı.

Plan, yıllar içinde yeni devam filmleri yaratmak yerine, başlığı hayranların istediği gibi inşa etmek. “ Skate 4 değil . Sadece Skate. Dönem. Bu yüzden arkasına biraz nokta koyduk," diye ekledi yaratıcı yönetmen Cuz Parry.

Skate ile . Oynaması ücretsiz olacak, mikro dönüşümler beklendiği gibi bunun bir parçası olacak, ancak stüdyo, hayranlara avantajlar, oyuncu tabanını bölen içerik ve yağma kutularının orada olmayacağına dair güvence verdi. Stüdyo, “ Apex Legends gibi oyunlardan ve oynaması ücretsiz olan, para harcamanın tamamen isteğe bağlı olduğu ve çoğunlukla kozmetik ve rahatlık ile ilgili olan diğer popüler oyunlardan ilham alıyoruz ” dedi.

Oyun, PC'nin yanı sıra son nesil ve mevcut nesil konsollar da dahil olmak üzere tüm platformlarda çapraz oynama ve çapraz ilerleme özelliğine sahip olacak. Oyunu aynı çapraz oyun ve ilerleme özellikleriyle mobil hale getirme planları da var.

Skate. Şu anda eklenmiş bir lansman tarihi yok, ancak önce PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve PlayStation 5'e geliyor ve daha sonra mobil cihazlara geliyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow