Snapchat Anıları Nasıl Temizlenir

Snap çektikten sonra snapinizi buraya kaydedebilirsiniz. Şimdi paylaşmak istemiyorsanız snapchat anıları tam size göre. Anılarda, hikayenizin yanı sıra enstantanelerinizi de kaydedebilirsiniz. Bu sizin için çok ilginç bir özellik. Hafızalarından dolayı kullanıcı dostudur.

Snapchat Anıları Nasıl Temizlenir

Her başlangıcın bir sonu olduğunu biliyorsun. Yani anılar yaratabiliyorsanız, o zaman temizleme seçeneği var. Yeni snap bir şey kaydetmek için onun için bir alana ihtiyacınız var. Seçimimizle biraz kaybolmak istiyorsak, o zaman da yapabiliriz. Yani snapchat, snapchat anılarını silme özelliği veriyor. Daha sonra yeni snapinizi kaydedebilir ve hafızalarda kolayca saklayabilirsiniz. Arkadaşlar buradaki yazı tamamen snapchat anılarının nasıl silineceği ile ilgili.

Snapchat'te Anılar Nasıl Temizlenir 

Anılardaki aynı snap ve hikayeden sıkıldıysanız ve bunları silmek istiyorsanız işte size bireysel snap silme işlemi. Aşağıdaki iki yöntem mevcuttur ve %100 çalışan android cihazda test edilmiştir. bu yüzden çocuklar adımı takip edin.

Aşama 1

İlk önce Snapchat uygulamanızda profil seçeneğine tıklayın

Adım 2

Bir sonraki ekranda Ayar seçeneğine tıklayın

Aşama 3

4. Adım

Ardından, Onay açılır penceresi sadece bunu kullanın ve snapchat anılarını silin.

Snapchat'ten Tüm Anılar Nasıl Önbelleğe Alınır

Snapchat anılarından birer birer snap silmekten memnun değilsiniz. Bu sinir bozucu. zevk almıyorsun. Konuyu bir kez silmek istiyorsunuz. Ancak ne yazık ki snapchat, tüm anıları bir kerede silme fırsatı vermiyor. Ama sorununuzu çözmenin bir yolu var. Anılardan birden fazla öğeyi aynı anda silebilirsiniz. Tüm anıları silmek için de tamamen net bir işlem olan bu yöntemi kullanıyoruz.

Aşama 1

İlk önce Snapchat uygulamanızda profil seçeneğine tıklayın

Adım 2

Bir sonraki ekranda Ayar seçeneğine tıklayın

Aşama 3

Sonraki, tüm seçeneği temizle seçeneğine basit bir şekilde dokunun

 Adım 4

Tüm önbellekleri temizle öğesine dokunduktan sonra, tüm anıları buradan sildiniz.

Burada snapchat hafızalarının nasıl silineceği ve snapchat hafızalarının nasıl silineceği ile ilgili tüm bilgileri ve işlemleri yayınladım. Snapchat'teki anılar özelliğine yeni erişiyorsanız bunun sizin için yararlı olacağını biliyorum. Yani arkadaşlar deneyin ve uygulamanın tadını çıkarın. Teşekkürler…

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow