Snapchat’te Cameo Nasıl Yapılır?

Snapchat iletişim için en iyi uygulamalardan biridir çünkü çok yenilikçidir ve diğer tüm uygulamalardan farklıdır. Snapchat, sürekli olarak eklenen birçok yeni özellik ile sürekli olarak gelişmektedir. En çok beklenenlerden biri de yeni Cameo özelliği. Snapchat’te kamera hücresini nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Harika ipuçları ve püf noktaları almak için okumaya devam edin ve arkadaşlarınızla… Okumaya devam et Snapchat’te Cameo Nasıl Yapılır?

Snapchat’te Cameo Nasıl Yapılır?

Snapchat iletişim için en iyi uygulamalardan biridir çünkü çok yenilikçidir ve diğer tüm uygulamalardan farklıdır. Snapchat, sürekli olarak eklenen birçok yeni özellik ile sürekli olarak gelişmektedir. En çok beklenenlerden biri de yeni Cameo özelliği.

Snapchat’te kamera hücresini nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Harika ipuçları ve püf noktaları almak için okumaya devam edin ve arkadaşlarınızla birlikte kamera hücresi yapmayı öğrenin.

Bu doğru, iki kişilik kamera hücreleri de bir şey!

Snapchat Kameoları Nedir?

Snapchat, kullanıcılarının filmlerde oynamasına izin veriyor mu? Tam olarak değil. Kamera hücresi özelliği, Snapchat arkadaşlarınıza hızlı bir video tepkisi iletmek için var. Yüzünüzü ekleyebileceğiniz yüzden fazla basit animasyonlu klip var.

Esasen, bir Snapchat kamera hücresi, komik ve kısa animasyonlu bir klibe eklediğiniz bir selfie gibidir. Bir Snapchat kamera hücresi klibi yaptığınızda, bunu Snapchat arkadaşlarınızla sohbet aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca, onayladıkları sürece arkadaşınızla bir Snapchat kamera hücresinde başrolü paylaşabilirsiniz.

Snapchat özçekiminizi (yüzünüzü) hatırlayacak ve sürekli yeni özçekimler yapmanıza gerek kalmadan onu birden fazla kamera hücresiyle kullanmanıza izin verecektir. Elbette, selfie’yi değiştirmek ve yeni bir tane yapmak istiyorsanız, bunu istediğiniz zaman yapmakta özgürsünüz.

Snapchat, insanların bu tür şeyler yapmasına izin veren ilk uygulama değil. Zao gibi bazı Çin uygulamaları da benzer bir şey yaptı. Bununla birlikte, bu gerçekten eğlenceli ve aptalca bir özellik ve Snapchat’e gerçekten çok yakışıyor.

Kameo Nasıl Yapılır?

Snapchat Kameoları Nasıl Yapılır?

Snapchat kamera hücresi oluşturmanın iki yolu vardır: profil sayfanızı kullanmak veya doğrudan sohbetteki seçeneğe erişmek. Doğrudan sohbete gitmeyi tercih ederseniz, aşağıdaki “5. Adıma” geçin, ancak kolaylık sağlamak için profil seçeneği önerilir.

iOS/Android’de Profil Sayfanızdan Snapchat Cameo’nuzu Yapın veya Değiştirin

 1. Açık “Snapchat” ardından profil sayfanıza erişin.
 2. Aşağıya doğru kaydırın ve seçin “Cameos Selfie’si Oluştur” veya seç “Cameos Selfie’sini Değiştir” eğer zaten varsa.
 3. Çerçeveli bir yüz belirir. Kameranızı, yüzünüz çerçeveye oturana kadar hareket ettirin. Üzerine dokunun “Kameo’mu Yarat” düğme maviye döndüğünde.
 4. Seç “erkek” veya “dişi” görüntüye dokunun, ardından “Devam et” maviye dönen düğme. Kamera hücreniz oluşturulur ve kaydedilir.
 5. Erişim “Sohbet” ve öğesini seçin “Arkadaş)” kamera hücrenizi almak istediğinizi
 6. Üzerine dokunun “” (gülen yüz simgesi) sohbet kutusunun yanında.
 7. Alt kısımda “” (kameo simgesini kullanın) Android için veya “” iOS için, zaten bir kamera hücresi varsa ve onu kullanmak istiyorsanız. Aksi takdirde, yeni bir kamera hücresi oluşturmak için “Adım 9″a atlayın.
 8. “Kameoyu kullan” ikonunu seçtiğinizde, ekranın altından istediğiniz kamera hücresini seçin, klibi otomatik olarak içinde yüzünüz olan arkadaşınıza gönderecektir. Sen bittin.
 9. Yeni bir kamera hücresi oluşturmak istiyorsanız veya henüz bir kamera hücreniz yoksa, “” (kameo simgesi ekleyin). Görmüyorsanız, profil sayfanızı kullanarak “1-4. Adımlara” geri dönmeyi deneyin.
 10. “5-8. Adımları” izleyerek sohbete yeniden erişin. Kameo klibiniz artık alıcıya gönderilir. Sen bittin.

Artık kamera hücresi taslağınızı oluşturduğunuza göre, Snapchat’te arkadaşlarınızla konuşurken sohbet penceresinden çeşitli kamera hücreleri göndermeye devam edebilirsiniz. Uygulama kamera hücresi düzeninizi hatırlayacağı için “Son” sekmesinden de hızlı kamera hücreleri oluşturabilirsiniz.

“Cameo” menüsünü bir kez daha ziyaret ederek ve farklı bir Cameo kutucuğu seçerek bu deseni istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bundan sonra, “Diğer” düğmesine dokunun ve “Yeni Selfie” yi seçin. Ayrıca önce özçekiminizi önizleyebilirsiniz.

İki Kişilik Snapchat Cameo’ları Nasıl Yapılır?

Snapchat’te her şey, arkadaşlarınızla yaptığınızda daha keyifli. Kameolar ortak bir çaba da olabilir. İlk kez bir kamera hücresi oluşturduğunuzda, iki kişilik kamera hücrelerini etkinleştirebilirsiniz. Buna dokunun ve arkadaşlarınızla yapmayı etkinleştirin.

Bu şekilde, çift özellikli bir kamera hücresi yapmanın keyfini çıkarabilecek ve kankalarınızla çok eğlenebileceksiniz. Şimdilik Snapchat kamera hücresine yalnızca iki kişi katılabilir, ancak belki gelecekte bu sayı artacaktır.

Ayrıca, arkadaşlarınızın minyatür özçekiminizi kullanmasına izin verdiğinizden emin olun. Aksi takdirde, arkadaşlarla kamera hücresi çalışmaz.

 1. Açık “Snapchat” ve seninkine git “profil.”
 2. Seçme “Ayarlar” ve Seç “Cameos Selfie’mi kullan.”
 3. Seçmek “Herkes” veya “Arkadaşlarım.” Eğer seçersen “Sadece ben,” Snapchat’te iki kişilik kamera hücresi çekemeyeceksiniz.

Arkadaşlarınla ​​eğlen

Snapchat gelişmeye devam eden eğlenceli bir platformdur. Kamuflaj, birçok kişinin Snapchat ile tekrar ilgilenmesini sağlayan harika bir özelliktir. Kameoları test etmenin en iyi yolu, arkadaşlarınızla mümkün olduğunca çok sayıda kamera hücresi yapmaktır.

Kesinlikle bir kahkaha ve bazı eğlenceli zamanları paylaşacaksınız. Son zamanlarda Snapchat, gelecekte yeni kamera hücreleri sunacaklarını söyledi, bu nedenle güncellemeler için gözlerinizi dört açın. Snapchat’te en sevdiğiniz kamera hücresi hangisi? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow