Sonunda, İyi Bir MacBook Web Kamerası

Nadiren 30 dolarlık küçük ve basit bir aksesuar için bu kadar coşkuyla fışkırdık. Yine de, MacBook görüntülü görüşmelerini yükseltmek isteyen iPhone sahipleri için Belkin montajını mutlaka satın almaları gerektiğini düşünüyoruz. Ve onu bir halka tutacağı veya kickstand olarak kullanacaksanız, bu anlaşmayı daha da güzelleştirir. Mükemmel bir dünyada Apple, ultra pahalı MacBook’larına üst düzey web kameralarını […]

Sonunda, İyi Bir MacBook Web Kamerası

Nadiren 30 dolarlık küçük ve basit bir aksesuar için bu kadar coşkuyla fışkırdık. Yine de, MacBook görüntülü görüşmelerini yükseltmek isteyen iPhone sahipleri için Belkin montajını mutlaka satın almaları gerektiğini düşünüyoruz. Ve onu bir halka tutacağı veya kickstand olarak kullanacaksanız, bu anlaşmayı daha da güzelleştirir.

Mükemmel bir dünyada Apple, ultra pahalı MacBook’larına üst düzey web kameralarını dahil ederdi. Ancak şirket, bunu daha yüksek bir fiyat etiketini veya daha düşük kar marjlarını haklı çıkarmak için yeterli değer eklemek olarak görmüyor, bu yüzden geçici çözümlerle karşı karşıyayız. Ancak en azından sağladığı geçici çözüm olan Süreklilik Kamerası, iPhone sahipleri için etkili ve nispeten ucuz.

Ne yazık ki, yayınlandığı sırada Belkin adaptörü, şu anda sipariş verilebilecek tek yer olan Apple’da geri sipariş edildi. Yani bir tane almaya karar verirseniz, yaklaşık bir ay beklemeniz gerekebilir. Ancak, bir Apple Store’un yakınında yaşıyorsanız, şansınız yaver gidebilir ve onları yerel olarak stokta bulabilirsiniz.

Elbette Apple’ın web kamerası olarak iPhone özelliğini Belkin adaptörü olmadan da kullanabilirsiniz. Amazon satıcıları, halka tutacağı ve destek ayağı olmadan da benzer tasarımlara sahip Süreklilik Kamerası aksesuarları sunar. Ayrıca, iPhone’unuzu tutan, dizüstü bilgisayarınızın arkasından uzanan bir masa veya zemin standı da tercih edebilirsiniz. (Twelve South’un iPad için tasarlanmış, ancak iPhone ile uyumlu 80 dolarlık HoverBar Duo’su buna bir örnektir). Bu kurulumlar, telefonunuzu yüzünüze daha yakın, daha yükseğe veya istediğiniz herhangi bir yere koymanıza olanak tanır.

Mac Dizüstü Bilgisayarlar için MagSafe özellikli harika Belkin iPhone Yuvası şimdi siyah ve beyaz renk seçenekleriyle Apple’da. 29,95 dolar.

Teknory