Sony Belgelerine Göre PlayStation 6 En Erken 2027’ye Kadar Burada Olmayacak

2027’nin yeni bir konsol için biraz erken olduğunu mu düşünüyorsunuz? Aslında, son birkaç nesilde yedi yıllık boşluklar standart hale geldi. Nintendo tek aykırı değer oldu. Çok daha başarılı Nintendo Switch’e yol açmak için kötü niyetli Wii U’dan hızlı bir şekilde ayrılması gerekiyordu. Xbox 360 2005’te piyasaya sürüldü ve PlayStation 3 ve Nintendo Wii sadece bir […]

Sony Belgelerine Göre PlayStation 6 En Erken 2027’ye Kadar Burada Olmayacak

2027’nin yeni bir konsol için biraz erken olduğunu mu düşünüyorsunuz? Aslında, son birkaç nesilde yedi yıllık boşluklar standart hale geldi. Nintendo tek aykırı değer oldu. Çok daha başarılı Nintendo Switch’e yol açmak için kötü niyetli Wii U’dan hızlı bir şekilde ayrılması gerekiyordu. Xbox 360 2005’te piyasaya sürüldü ve PlayStation 3 ve Nintendo Wii sadece bir yıl sonra. Ardından 2012’de Wii U’yu aldık ve 2013’te Xbox One ve PlayStation 4’ü aldık. Xbox Series X|S ve PlayStation 5’in ikisi de 2020’de piyasaya sürüldü. ilgili yedekleri geldi.

Bu eğilim muhtemelen devam edecek olsa da, bazıları mevcut konsol neslinin daha da uzun süreceğini umuyor, özellikle de iki yıl sonra her iki konsol için de önceki nesilde bulunmayan çok sayıda AAA oyun çıkmadığını düşünürsek. sistemler. 2027’den çok önce tüm bu konsollar için orta nesil bir yenileme görmemiz muhtemeldir ve Microsoft, nesiller arası uyumluluk ve desteğe tamamen girerken, bir veya iki yıl daha zorlamaya çalışırsa şaşırmayın. norm.

Teknory