Sophia Grace, bebek sahibi olmak için “çok genç” olduğunu söyleyenlere yanıt verdi

27 Ekim 2022, 15:48 “Kendini hazır hissettiğin ve mutlu olduğun bir şey olduğu sürece, bu gerçekten kimsenin sorunu değil.” Kaçırdıysanız, Nicki Minaj’ın ‘Süper Bas’ını seslendirdikten sonra internet ününü bulan Sophia Grace Brownlee Ellen Şovu kuzeni Rosie ile – bir bebek sahibi oluyor! (Evet, görünüşe göre gerçekten o kadar yaşlıyız!) 19 yaşındaki çocuk, hafta sonu (22 …

Sophia Grace, bebek sahibi olmak için “çok genç” olduğunu söyleyenlere yanıt verdi

27 Ekim 2022, 15:48

“Kendini hazır hissettiğin ve mutlu olduğun bir şey olduğu sürece, bu gerçekten kimsenin sorunu değil.”

Kaçırdıysanız, Nicki Minaj’ın ‘Süper Bas’ını seslendirdikten sonra internet ününü bulan Sophia Grace Brownlee Ellen Şovu kuzeni Rosie ile – bir bebek sahibi oluyor! (Evet, görünüşe göre gerçekten o kadar yaşlıyız!)

19 yaşındaki çocuk, hafta sonu (22 Ekim) YouTube kanalındaki bir videoda mutlu haberi paylaştı ve hamileliğinin 21. haftasında olduğunu ve her şey için gerçekten çok mutlu olduğunu ekledi.

konuşma videoSophia Grace, birçok hayranının bu haber karşısında şok olmasını beklediğini ve videosunun altına gelen olumsuz yorumları silip engelleyeceğini söyledi.

Şimdi sosyal medya yıldızı, bebek sahibi olmak için “çok genç” olduğu yönündeki eleştirilere yanıt veriyor.

Sophia Grace ilk bebeğini doğuracağını duyurdu

Sophia Grace ilk bebeğini dünyaya getireceğini duyurdu.

Resim: YouTube üzerinden Sophia Grace, YouTube üzerinden Ellen Show


ile bir röportajda VE! haberlerSophia şunları söyledi: “Açıkçası, bebek sahibi olmak için 19 yaşının oldukça genç olduğunu hissediyorum. Genellikle çoğu insan, ’30 yaşında bebek sahibi olmalısın, evliysen ve kendi evinde yaşıyorsun’ diyor. ki bu tamamen iyi. Ama belli ki herkesin farklı fikirleri olacak.”

Sophia, “Bunun sadece kişinin kendisiyle ilgili olduğunu hissediyorum,” diye devam etti. “Kendini hazır hissettiğin ve mutlu olduğun bir şey olduğu sürece, bu gerçekten kimsenin sorunu değil.”

Sophia, genç yaşta ebeveyn olmakla ilgili kendi deneyimlerini paylaşan insanlardan çok sayıda yorum aldığını da sözlerine ekledi: “Diğer kızların böyle yorum yaptığını görmek beni gerçekten mutlu ediyor. Gerçekten, gerçekten kendime çok daha fazla güveniyorum. “

Sophia, her şey hakkında nasıl hissettiği hakkında şunları söyledi: “Başlangıçta kendimi biraz bunalmış hissediyordum. Ve siz, ‘Bunu nasıl yapacağımı nasıl bileceğim? Nasıl öğreneceğim’ gibi düşünüyorsunuz. bebeği nasıl düzgün şekilde taşımalı?’ Bu biraz korkutucu.

“Bu bir insan, ama bebeğim olduğunda doğal olarak geleceğini hissediyorum” dedi. “Ailem ve arkadaşlarım bana çok destek oluyorlar. Çok yardım edeceğime eminim. Bu yüzden şimdi bu konuda kendime gerçekten güveniyorum.”

Sophia, özel hayatını kendine saklamaya hevesli olduğu için uzun zamandır birlikte olduğu partneriyle henüz herhangi bir fotoğraf paylaşmadı, ancak gelecekteki videolarında “onların içinde olacak kadar kendine güvendiğinde” ortaya çıkabileceğini söyledi.

DEVAMINI OKU: Sophia Grace ve Rosie 11 yıl sonra Ellen’a geri döndüler ve kendimi hiç bu kadar yaşlı hissetmemiştim

Teknory