Spider-Man Across the Spider-Verse: Çıkış tarihi, fragman, oyuncular, karakterler, olay örgüsü, daha fazlası

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-08T12:40:17 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-08T12:40:29 Spider-Man: Across the Spider-Verse hakkında çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, karakterlere, olay örgüsünün ayrıntılarına ve daha fazlasına kadar bildiğimiz her şey burada. En iyi Örümcek Adam filmlerini sıralamaya gelince, küçük bir kaç kişi en üst sıra için yarışıyor: Örümcek Adam 2 uzun zamandır web kafası için …

Spider-Man Across the Spider-Verse: Çıkış tarihi, fragman, oyuncular, karakterler, olay örgüsü, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-08T12:40:17

Güncellenmiş: 2022-11-08T12:40:29

Spider-Man: Across the Spider-Verse hakkında çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, karakterlere, olay örgüsünün ayrıntılarına ve daha fazlasına kadar bildiğimiz her şey burada.

En iyi Örümcek Adam filmlerini sıralamaya gelince, küçük bir kaç kişi en üst sıra için yarışıyor: Örümcek Adam 2 uzun zamandır web kafası için en iyi gezilerden biri olarak kabul ediliyor ve No Way Home üç canlı filmimizi getirdi. eylem Örümcek Adamlar birlikte.

Ancak gerçek cevabı hepimiz biliyoruz: 2018’in Oscar ödüllü, göz kamaştıran başyapıtı Spider-Man: Into the Spider-Verse.

Yakında, Miles Morales Spider-Man: Across the Spider-Verse’de geri dönecek – yani, çıkış tarihinden ve fragmanından oyuncu kadrosuna, onaylanmış ve söylentiye sahip karakterlere ve arsa detaylarına kadar şu ana kadar bildiğimiz şey.

İçindekiler

Spider-Man Across the Spider-Verse çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Spider-Man: Across the Spider-Verse, şu tarihte piyasaya çıkacak 2 Haziran 2023.

Yalnızca sinemalarda gösterilecek, bu yüzden yakın zamanda Netflix, Disney+ veya başka bir akış platformunda beklemeyin.

Devam filminin bu yıl Nisan ayında vizyona girmesi planlandı, ancak küresel kısıtlamalar nedeniyle ertelendi ve 7 Ekim’den daha geriye itildi.

Ancak Across the Spider-Verse ile bir sonraki devam filmi: Spider-Man: Beyond the Spider-Verse arasında bir yıldan az bir süre olacak, 29 Mart 2024’te sinemalarda olacak.

Spider-Man Across the Spider-Verse fragmanı: Fragman var mı?

Evet, Spider-Man: Across the Spider-Verse için bir tanıtım fragmanı var – aşağıdan kontrol edin:

Fragman – teknik olarak bir “ilk bakış” – Miles’ın yatak odasında Post Malone’un Sunflower’ını dinlemesiyle başlıyor ve burada Spider-Gwen’in ani gelişine şaşırıyor.

Çılgınca oyuncaklarını ve diğer eşyalarını saklamaya çalıştıktan sonra, buradan çıkmak isteyip istemediğini sorar. Klip daha sonra, Spider-Man 2099 tarafından takip edildiği çoklu evrenin portallarından düşen Miles’a geçer.

Örümcek Adam 2099, Miles’ı yere çarpmadan önce ona bir tür saat koymaya çalışırken, acele trafiğin yanından geçerek başka bir portaldan düşerler.

Spider-Man Across the Spider-Verse kadrosu: İçinde kim var?

Spider-Man: Across the Spider-Verse’in onaylanan oyuncu kadrosu açısından, aşağıdaki yıldızların görünmesini bekleyebiliriz:

 • Shameik Moore, Miles Morales/Örümcek Adam rolünde
 • Oscar Isaac, Miguel O’Hara / Örümcek Adam 2099 olarak
 • Hailee Steinfeld, Gwen Stacy/Spider-Gwen rolünde
 • Jake Johnson Peter B. Parker/Örümcek Adam olarak
 • Brian Tyree Henry – Jefferson Davis, Miles’ın babası
 • Luna Lauren Vélez Rio Morales, Miles’ın annesi olarak
 • Issa Rae Jessica Drew/Örümcek Kadın olarak
 • Filmin kötü adamı The Spot rolünde Jason Schwartzman
 • Daniel Kaluuya, Hobart “Hobie” Brown/Spider-Punk rolünde
 • Akbaba olarak Jorma Taccone
 • Japon Örümcek Adam olarak Takuya Yamashiro

Isaac, Örümcek Adam 2099 olarak ilk çıkışını Into the Spider-Verse’ın kredi sonrası sahnesinde yaptı, 60’ların Spider-Man serisinin evrenine gitti ve Spider-Man ile tartıştı – tıpkı meme gibi.

“Söyleyebileceğim şey, bu karakteri bu kadar komik yapan şey, onun mizah anlayışı olmayan tek Örümcek Adam olmasıdır. Çünkü hepsi marifetmiş gibi davranıyorlar, değil mi? Bu adam dışında herkes espri yapar. O çok ciddi bir Örümcek Adam” dedi. Ekran Rantı.

The Spot’a gelince, o, “Örümcek Adam’ın haydut galerisindeki en derin kesiklerden biri”. yardımcı yönetmen Kemp Powers. “Ama tüm ekibimizi gerçekten heyecanlandıran bir süper gücü var: Tüm vücudu, onu gitmek istediği her yere gönderebilecek boyutlar arası küçük portallarla kaplı” diye ekledi.

“Portalların çizgi roman sanatçısının çizimine dökülen veya sıçrayan canlı mürekkep gibi hissetmesinin gerçekten harika olacağını düşündük. Çok basit gücü, ekibimiz için sonsuz heyecan verici zorluklar ve permütasyonlar sağladı.”

Örümcek-Ayet söylentileri karakterleri karşısında Örümcek Adam

Şimdi, Spider-Man: Across the Spider-Verse 240 karaktere sahip olacak ve altı evrende geçecek – bu nedenle, şimdiye kadar duyurulmamış birkaç farklı Spider-People’ın ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

Tom Holland’ın Örümcek Adam’ının bir görünüm yapacağı söyleniyor. Kozmik SirkAndrew Garfield ve Tobey Maguire’ın No Way Home’daki geri dönüşlerinin ardından web kafalarından olası kamera rollerinin yanı sıra.

Insomniac’ın hit PlayStation oyunundan Spider-Man’in de muhtemelen Yuri Lowenthal tarafından seslendirileceği söyleniyor, ancak bu doğrulanmadı.

Nicolas Cage’in Into the Spider-Verse’de görülen Peni Parker rolündeki Kimiko Glenn ve Spider-Ham rolündeki John Mulaney gibi diğer varyantların yanı sıra Spider-Man Noir olarak geri dönüp dönmeyeceği belli değil.

Şimdi büyük bir tutam tuz bölgesine adım atıyoruz. Aşağıdaki karakterlerin tümü Across the Spider-Verse ile ilgili söylentilere eklenmiştir: Spider-Man India, Superior Spider-Man, Scarlet Spiders, Silk, Venom, Kraven the Hunter ve Carnage.

Ortak yazar Christopher Miller şu uyarıyı yaptı: “Açıklığa kavuşturmak için, evren atlamasının ortasında, tasarlanması ve modellenmesi gereken 240 benzersiz karakter var, ancak bunlar çoğunlukla küçük veya arka plan karakterleri.

“Ölçü büyük, ancak hikaye kişisel ve Miles ve ailesi ile birlikte Gwen ve bir avuç başkasıyla birlikte.”

Örümcek-Ayet Karşısında Örümcek Adam konusu: Ne hakkında?

Resmi özet şöyledir: “Miles Morales, Brooklyn’in tam zamanlı, arkadaş canlısı komşusu Örümcek Adam’ı Gwen Stacy ile güçlerini birleştirmek için Çoklu Evren boyunca taşıyacak destansı bir macera olan Oscar ödüllü Spider-Verse destanının bir sonraki bölümü için geri dönüyor. Örümcek-İnsanlardan oluşan yeni ekip, şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden daha güçlü bir kötü adamla karşı karşıya gelecek.”

Ve yazarların alay ettiği gibi Haftalık eğlence, “Miles bazı eski arkadaşlarla tekrar bir araya gelecek ve buluşacak…. bir sürü yeni.”

Bu makaleyi Spider-Man: Across the Spider-Verse ile ilgili daha fazla duyuru üzerine güncelleyeceğiz.

Aşağıdaki diğer TV ve film merkezlerimize göz atmayı unutmayın:

Ölü Havuz 3 | Fantastik Dörtlü | Yenilmezler: Kang Hanedanlığı | Yenilmezler: Gizli Savaşlar | Marvel Zombileri | Harikalar | Agatha: Kaos Meclisi | zehir 3 | Daredevil: Yeniden Doğdu | Bıçak MCU | Kaptan Amerika 4 | avatar 2

Teknory