Spider-Man Remastered sistem gereksinimleri ve PC'ye özel özellikler ayrıntılı

Sony ve Insomniac sürprizi, Marvel's Spider-Man Remastered için PC'yi Haziran ayındaki Play State of Play sırasında duyurdu ve o zamanlar limanla ilgili ayrıntılar zayıfken, bent kapakları açıldı.

Bir blog gönderisinde Insomniac bugün, oyunun PC'de hangi yeni özellikleri içereceğini ve sorunsuz bir deneyim için tüm önemli sistem gereksinimlerini açıkladı.

Çekirdek teknoloji direktörü, "Amacımız bu oyunu PC platformunda görsel bir hayret uyandırmaktı ve bu, çeşitli donanımlara sahip PC kullanıcılarına kapsamlı yapılandırılabilirlik açmanın yanı sıra işleri daha da ileriye götürmek için bazı yeni teknikler ve araçlar tanıtmak anlamına geliyordu" dedi. Uykusuz Mike Fitzgerald.

Birden çok ayrıntı düzeyine sahip ışın izlemeli yansımalar, çoklu ekran ve ultra geniş ekran desteği, NVIDIA DLSS (Derin Öğrenme Süper Örnekleme) ve DLAA (Derin Öğrenme Örtüşme Önleme) desteği ve ince ayar için çok sayıda grafik kalitesi seçeneği hepsi PC oyuncuları için mevcut olacak.

Minimum, Tavsiye Edilen, Çok Yüksek ve ayrıca "İnanılmaz" ve "Ultimate" Işın İzleme sistem gereksinimleri alanları, bu web-slinging macerası için oldukça optimize edilmiş bir resim çizen aşağıdaki resimde görülebilir:

Spider-Man Remastered sistem gereksinimleri

Fare ve klavyeye ek olarak oyun, PlayStation DualSense denetleyicisi de dahil olmak üzere birden fazla çevre birimi desteğiyle birlikte gönderilecek ve uyarlanabilir tetikleyiciler ve dokunsal geri bildirim özellikleri için resmi destek getirecek. Bulut kayıtları ve başarılar Steam ve Epic mağazalarında da mevcut olacak.

Insomniac ayrıca, üç erken Örümcek Adam kostümü için erken kilit açmalar, bir Örümcek-Drone aygıtı ve ayrıca başlangıçtan itibaren beş ek beceri puanı içeren bir öğe paketi şeklinde ön sipariş veren oyuncular için ödüllere sahiptir.

Marvel's Spider-Man Remastered , 12 Ağustos'ta PC'de çıkıyor ve ön siparişler şimdi hem Steam'de hem de Epic Games Store'da 59,99 $ fiyat etiketi ile yayında.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow