Spirited 2 olacak mı?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-18T10:30:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-18T09:39:57 Spirited 2 olacak mı? Ryan Reynolds ve Will Ferrell’in Noel filmi burada ve yönetmen Sean Anders ile bir devam filmi bekleyip beklememe konusunda konuştuk. Spirited, bildiğiniz Noel Şarkısı hikayesi değil. Reynolds’ın neşeyle tartışma, çatışma ve dezenformasyon yayan bir medya danışmanı olan Clint Briggs’te modern bir scrooge oynadığı […]

Spirited 2 olacak mı?

Yayınlanan: 2022-11-18T10:30:00

Güncellenmiş: 2022-11-18T09:39:57

Spirited 2 olacak mı? Ryan Reynolds ve Will Ferrell’in Noel filmi burada ve yönetmen Sean Anders ile bir devam filmi bekleyip beklememe konusunda konuştuk.

Spirited, bildiğiniz Noel Şarkısı hikayesi değil. Reynolds’ın neşeyle tartışma, çatışma ve dezenformasyon yayan bir medya danışmanı olan Clint Briggs’te modern bir scrooge oynadığı 2022 lensli klasik bir masal.

Ancak, odak noktası o değil – Clint’in “kurtarılamaz” itibarını iki yüzyıllık musallattan sonra bir meydan okuma olarak gören, ancak kısa sürede başkalarında çok fazla zaman geçirerek kaçırdığı hayatı keşfeden bir hayalet olan Present (Ferrell).

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Yol boyunca bazı beklenmedik dönüşler yaparken, Spirited’ın iyi hissettiren bir sonu var – incelememize buradan göz atın – ancak izleyiciler Spirited 2’yi beklemeli mi?

Spirited 2 olacak mı?

Spirited’ın Apple TV+’ta yayınlanmasından önce Dexerto ile yaptığı bir röportajda Sean Anders, filmin sonunu ve bir devam filmi için açık kapı bırakıp bırakmadığını ele aldı.

“Daha çok tek seferlik bir şey gibi hissediyorum. Bence Noel filmlerinin devamı genellikle en iyi fikir değil,” diye güldü.

O yanlış değil. Noel filmi devam filmleri kademesinde, iyi olan iki tane var: Evde Tek Başına 2 ve Gremlins 2: The New Batch. Temelde bir yuletide laneti.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ancak Anders kapıyı tamamen kapatmıyor. “Asla asla deme, hangi fikirlerin ortaya çıkacağını asla bilemezsin, bence şu anda bunu yapıp bitirmenin sancıları içindeyiz,” diye devam etti.

“Kesinlikle bunu aklımızda tutarak yaratmadık, sadece izleyicinin bu karakterlerin hikayenin ötesinde yaşamları olduğu hissine sahip olmasını istedik. Bir devam filmi hazırlamaktan çok bununla ilgiliydi.”

Yönetmen, Spirited için başka bir yerde bir gelecek görüyor: sahnede. “Bunu görmeyi ve buna dahil olmayı çok isterim” dedi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Şarkıları Benj Pasek ve Justin Paul tarafından yazılan The Greatest Showman ve La La Land, Broadway ve West End’e geçiş yaptı. Ruhlu şu anda bundan çok uzakta, ancak Anders bunun olduğunu görmeyi “çok isterdi”.

“Attan önce küçük bir araba, şu anda her şey filmi çıkarmak ve insanların filme nasıl tepki verdiğini görmekle ilgili. Ama umduğum gibi tepki verirlerse, sahneye çıkmasını çok isterim” dedi.

Spirited artık Apple TV+’ta.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory