Steam'deki yeni bir korku oyunu, oyuncuları geri ödeme istemeden önce oyunu tamamlamaya zorluyor.

Steam korku oyunu, oyuncuları iki saatten kısa sürede yenmeye ve geri ödeme talep etmeye zorluyor

Steam'deki yeni bir korku oyunu, oyuncuları geri ödeme istemeden önce oyunu tamamlamaya zorluyor.

Bağımsız geliştirici Sungame Studio, oyunu Valve'ın popüler vitrininde Cuma günü yayınladı. Refund Me If You Can'da, bir kabusta kapana kısılmış ve bir canavar tarafından kovalanan Sarah adında bir kız olarak oynuyorsunuz. Onu cehennem uykusundan uyandırmanın tek yolu, 100'den fazla farklı yol içeren bir labirentte başarılı bir şekilde gezinmek.

Oyunun açıklamasına göre kurtuluşa giden tek bir yol var.

Gerçek vurucu, oyunun adında haklı. Yaratıcısı, Steam'de para iadesi talep etmeden önce oyunculara oyunu tamamlamaları için meydan okuyor. Bildiğiniz gibi, Valve, satın alma tarihinden itibaren iki hafta içinde talepte bulunulması ve iki saatten daha az oynama süresi kaydettirmiş olmanız koşuluyla, oyuncuların hemen hemen her nedenle para iadesi talep etmelerine izin verir.

"Bu oyunu oynarken, bir korkak değilseniz, geri ödeme istemeden önce oyunu bitirmeyi kabul ediyorsunuz."

Sistem gereksinimleri, oyunu son on yılda yapılmış hemen hemen her sistemde çalıştırabilmeniz için yeterince düşüktür.

steam korku oyunu

Geri ödeme açısı akıllıca. Oyunun kendisine gelince, kenarlarda biraz kaba geliyor. Kotaku'dan Claire Jackson , zindan benzeri bir ortamdan geçerken bir avuç görünmez duvarla karşılaştığını bildirdi .

Yapabiliyorsanız Bana İade Edin 3,99 ABD dolarına mal olur (paranızı geri istemediğinizi varsayarsak). Bu fiyata, alıcılar "el sıkışma" anlaşmalarında başarısız olurlarsa, bu tam olarak alıcıları kırmaz.

Semih Malkoç
    Sorumluluk Reddi: Bu Web Sitesi aynı zamanda www.teknory.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir ve Bağlantılı Siteler üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve bunlar için veya bunları kullanmanızdan kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya zarar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bağlantılı Siteleri kullanımınız, bu tür sitelerin her birinde bulunan kullanım ve hizmet şartlarına tabi olacaktır.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.

Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz.